Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Nokia | C3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia C3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Nën 17:56 Telefona celular , Ferizaj

NOKIA C3

55 EUR

27 Maj 01:11 Telefona celular , Lipjan

Shitet Nokia c1

20 EUR

05 Mar 08:53 Telefona celular , Ferizaj

Shitet mdrrohet

20 EUR

10 Jan 23:08 Telefona celular , Ferizaj

Nokia C3

20 EUR

31 Gush 17:54 Telefona celular , Prishtinë

Nokia C6

20 EUR

25 Qer 21:33 Telefona celular , Fushë Kosovë

nokia

30 EUR

03 Maj 23:15 Telefona celular , Prishtinë

Nokia C5

35 EUR

21 Shk 23:50 Telefona celular , Ferizaj

Nokia c3

30 EUR

19 Jan 09:03 Telefona celular , Prishtinë

SHITEN NOKIAT DHE BLACKBERRY

50 EUR

25 Dhj 17:52 Telefona celular , Dardanë

Shes Nokia

20 EUR

13 Dhj 11:31 Telefona celular , Gjilan

shes nokia c3

25 EUR

08 Nën 12:00 Telefona celular , Pejë

nokia iphone 4

30 EUR

30 Sht 18:43 Telefona celular , Gjilan

Nokia c7

40 EUR

01 Gush 19:31 Telefona celular , Prizren

nokia C3

30 EUR

04 Maj 22:25 Telefona celular , Prishtinë

Nokia C5

35 EUR

26 Pri 10:20 Telefona celular , Vushtrri

samsung c5 i ri

299 EUR

13 Pri 21:39 Telefona celular , Prizren

Nokia C3

25 EUR

13 Pri 21:37 Telefona celular , Prizren

shitet

25 EUR

11 Mar 19:04 Telefona celular , Prizren

Celular

38 EUR

21 Shk 22:19 Telefona celular , Gjakovë

nokia c3 me touch edhe type

50 EUR

24 Jan 08:54 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Nokia C3

25 EUR Price Reduced

01 Jan 20:08 Telefona celular , Prishtinë

NOKIA C7 TOUCH 8GIGA

25 EUR

26 Dhj 20:29 Telefona celular , Besianë

Shes Nokia

25 EUR

16 Dhj 15:25 Telefona celular , Prishtinë

nokia

50 EUR

18 Nën 17:53 Telefona celular , Mitrovicë

nokia c3 Gold

35 EUR

29 Tet 17:28 Telefona celular , Prishtinë

Nokia c3

20 EUR

16 Tet 14:12 Telefona celular , Prishtinë

Shes Nokia C6

15 EUR Price Reduced

16 Tet 14:12 Telefona celular , Gjilan

Shes nokia c6

15 EUR Price Reduced

05 Tet 21:59 Telefona celular , Prishtinë

shes nokia c3

25 EUR

01 Sht 13:52 Telefona celular , Prishtinë

nokia c6 2013

25 EUR

24 Gush 16:58 Telefona celular , Gjilan

nokia c7

10 EUR Price Reduced

22 Gush 23:40 Telefona celular , Ferizaj

Shitet nokia c5 vetem per 15e

15 EUR

17 Gush 13:58 Telefona celular , Prizren

C7

20 EUR

07 Gush 18:52 Telefona celular , Prishtinë

NOKIA C6 2013

35 EUR

10 Maj 21:33 Telefona celular , Ferizaj

Nokia c5

11 Pri 08:57 Telefona celular , Vushtrri

3 nokia c5

100 EUR Price Reduced

08 Pri 23:08 Telefona celular , Prishtinë

Nokia C6

30 EUR

15 Mar 20:28 Telefona celular , Prishtinë

Nokia C3

20 EUR

14 Mar 22:37 Telefona celular , Besianë

Nokia c6-01

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia C3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione