Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Nokia | Lumia 535

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia Lumia 535 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Maj 21:34 Telefona celular , Mitrovicë

NOKIA me 2 kartela

25 EUR

12 Jan 18:22 Telefona celular , Ferizaj

Noki

45 EUR

21 Qer 10:01 Telefona celular , Gjakovë

nokia e50

7 EUR Price Reduced

25 Shk 10:21 Telefona celular , Drenas

Lumia 535, i ri

55 EUR

25 Pri 22:43 Telefona celular , Fushë Kosovë

microsofe lumia 535

180 EUR

29 Mar 15:55 Telefona celular , Gjilan

Microsoft Lumia 535

80 EUR

23 Shk 23:35 Telefona celular , Prishtinë

microsoft lumia 535

50 EUR

02 Shk 04:11 Telefona celular , Gjilan

microsoft lumia 535

10 EUR

28 Dhj 11:28 Telefona celular , Gjakovë

Shes Microsoft Lumia 535 duos

40 EUR

28 Nën 19:00 Telefona celular , Klinë

nokia microsoft

50 EUR

07 Nën 22:40 Telefona celular , Gjilan

shes noki

25 EUR

07 Nën 22:28 Telefona celular , Dardanë

shes noki

25 EUR

17 Tet 21:30 Telefona celular , Prishtinë

shitet tel mobil

65 EUR

09 Tet 16:29 Telefona celular , Viti

Nokia Microsoft 640

100 EUR

09 Tet 11:06 Telefona celular , Viti

Nokia Microsoft 640

100 EUR

10 Korr 20:31 Telefona celular , Mitrovicë

Microsoft lumia 535

70 EUR

30 Qer 09:39 Telefona celular , Prizren

Nokia Lumia 535

55 EUR

29 Qer 23:02 Telefona celular , Prizren

urgjet

55 EUR

24 Mar 19:38 Telefona celular , Ferizaj

Nokia Lumia 535

140 EUR

11 Mar 11:01 Telefona celular , Ferizaj

Dy telefona

120 EUR Price Reduced

25 Shk 01:41 Telefona celular , Drenas

Microsoft Lumia 535

90 EUR

25 Jan 13:33 Telefona celular , Prishtinë

Nokia lumia 535

17 Jan 18:32 Telefona celular , Prishtinë

Nokia Lumia 535

75 EUR

10 Jan 10:54 Telefona celular , Besianë

Nokia lumia 535

24 Dhj 17:02 Telefona celular , Gjakovë

Microsoft lumia 535

220 EUR

16 Dhj 22:16 Telefona celular , Pejë

shitet ose ndrrohet

100 EUR

09 Gush 22:32 Telefona celular , Gjilan

Microsoft Lumia 535

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia Lumia 535 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione