Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Nokia | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:15 Telefona celular , Viti

Nokia 3.2

28 Mar 13:10 Telefona celular , Gjakovë

Nokia-2330 shum i rujtun

30 EUR

28 Mar 12:59 Telefona celular , Gjakovë

Nokia 6300 biznis

30 EUR

28 Mar 05:50 Telefona celular , Prizren

Nokia 6600s

25 EUR Price Reduced

27 Mar 14:13 Telefona celular , Vushtrri

Kerkoj Me Ble NOKIA E52

24 Mar 21:45 Telefona celular , Prizren

Nokia

65 EUR

25 Shk 13:19 Telefona celular , Prishtinë

NOKIA 106 2 Kartela

25 EUR

17 Shk 16:22 Telefona celular , Mitrovicë

Telefon

50 EUR

08 Shk 15:09 Telefona celular , Gjilan

NOKIA 7373 PINK

60 EUR Price Reduced

08 Shk 15:09 Telefona celular , Gjilan

NOKIA 2760 Gold I Ri!

60 EUR

01 Shk 03:04 Telefona celular , Ferizaj

Kush Ka meshit NOKIA N95 8GB

1 EUR

31 Jan 23:22 Telefona celular , Gjakovë

Shes NOKIA 33-10

25 EUR

31 Jan 20:38 Telefona celular , Ferizaj

100

100 EUR

28 Jan 22:16 Telefona celular , Ferizaj

Shitet lumia 950

80 EUR

27 Jan 21:33 Telefona celular , Pejë

Nokia i thjesht ne gjendje te regullt

20 EUR

24 Jan 17:14 Telefona celular , Prizren

Nokia

80 EUR Price Reduced

07 Jan 02:23 Telefona celular , Prizren

Nokia 5 64 gb.

115 EUR

06 Dhj 02:42 Telefona celular , Gjakovë

Nokia 6300 biznis Gjendje tmir

30 EUR

06 Dhj 02:42 Telefona celular , Gjakovë

NOKIA C3 00 shum i rujtun

28 EUR

06 Dhj 02:41 Telefona celular , Gjakovë

Nokia-2330 shum i rujtun

30 EUR

24 Nën 14:40 Telefona celular , Prishtinë

NOKIA 1200 I RI

30 EUR Price Reduced

21 Nën 19:44 Telefona celular , Therandë

Shitet

90 EUR

10 Nën 20:41 Telefona celular , Prishtinë

Nokia

50 EUR

31 Tet 17:48 Telefona celular , Ferizaj

Shitet ndrrohet

1 EUR

25 Tet 01:02 Telefona celular , Prishtinë

Shitet boj edhe ndrrim

70 EUR

21 Tet 15:16 Telefona celular , Prizren

Nokia 3310 DS

35 EUR

11 Tet 15:48 Telefona celular , Pejë

shitet urgjent

80 EUR

24 Sht 23:56 Telefona celular , Gjakovë

Nokia-2330 shum i rujtun

30 EUR

23 Sht 08:00 Telefona celular , Pejë

NOKIA

1 EUR

23 Sht 07:54 Telefona celular , Pejë

NOKIA

1 EUR

15 Sht 02:19 Telefona celular , Gjilan

NOKIA 106

30 EUR

13 Gush 14:34 Telefona celular , Prishtinë

Okazion nokia N91 si i ri

160 EUR Price Reduced

10 Gush 19:50 Telefona celular , Prizren

Nokia 8.5g

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione