Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Pejë

Acer , 19
Alcatel , 11
Apple , 12
Amoi , 1
Asus , 9
AT&T , 4
Lenovo , 1
Audi , 1
BenQ , 3
BlackBerry , 22
Samsung , 15
Dell , 3
Ericsson , 1
Google , 2
HP , 1
HTC , 48
Huawei , 96
i-mobile , 2
Lenovo , 10
LG , 37
Maxon , 1
Mobile , 7
Motorola , 6
Nokia , 125
Pantech , 1
Samsung , 1219
Sony , 78
T-Mobile , 1
VK Mobile , 3
Vodafone , 1
ZTE , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:12 Telefona celular , Pejë

SHITET SONY 1 III

650 EUR

Dje 17:38 Telefona celular , Pejë

Xiaomi Mi 11i

350 EUR

Dje 16:36 Telefona celular , Pejë

Iphone 12 Pro max

470 EUR Price Reduced

Dje 09:18 Telefona celular , Pejë

Shitet samsung galaxy a20e

100 EUR

Dje 09:00 Telefona celular , Pejë

Iphone X 64 GB

140 EUR

Dje 09:00 Telefona celular , Pejë

Iphone 11 pro 64 GB

310 EUR

09 Qer 00:40 Telefona celular , Pejë

iphone 8 plus ��

145 EUR Price Reduced

08 Qer 18:54 Telefona celular , Pejë

Shitet 048555565

08 Qer 18:39 Telefona celular , Pejë

Android box tv

45 EUR

08 Qer 18:11 Telefona celular , Pejë

Huawei P20 Pro

08 Qer 18:01 Telefona celular , Pejë

Samsung S10+

08 Qer 17:56 Telefona celular , Pejë

Samsung S8+

08 Qer 17:48 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy S9

08 Qer 17:47 Telefona celular , Pejë

Samsung S20 5G

07 Qer 23:23 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy s6 32gb

55 EUR

07 Qer 13:13 Telefona celular , Pejë

SHITET SONY 1 III

700 EUR

06 Qer 14:53 Telefona celular , Pejë

Samsung s9 plus

150 EUR Price Reduced

06 Qer 07:41 Telefona celular , Pejë

iPhone 8 64 GB

85 EUR Price Reduced

05 Qer 13:38 Telefona celular , Pejë

Shes Iphone SE 32GB

49 EUR

05 Qer 04:14 Telefona celular , Pejë

Samsung Ekstra

150 EUR

03 Qer 22:38 Telefona celular , Pejë

11Pro

315 EUR

02 Qer 12:50 Telefona celular , Pejë

Iphone 11 Pro Max

200 EUR Price Reduced

02 Qer 08:02 Telefona celular , Pejë

Shitet

480 EUR

01 Qer 08:38 Telefona celular , Pejë

Shitet samsung galaxy a20e

100 EUR

30 Maj 22:49 Telefona celular , Pejë

Android box tv

45 EUR

29 Maj 06:13 Telefona celular , Pejë

iPhone 7 128 gb

65 EUR Price Reduced

28 Maj 20:38 Telefona celular , Pejë

Iphone 8+

140 EUR

28 Maj 20:09 Telefona celular , Pejë

iphone x CE

80 EUR

28 Maj 17:40 Telefona celular , Pejë

iphone x

165 EUR

28 Maj 15:19 Telefona celular , Pejë

SHITET SONY 1 III

500 EUR

26 Maj 17:50 Telefona celular , Pejë

Tablet Vorcon i ri ne pako

70 EUR

26 Maj 14:09 Telefona celular , Pejë

iPhone 11

1 EUR Price Reduced

25 Maj 23:45 Telefona celular , Pejë

Shitet nr ipkos 049110101

500 EUR

25 Maj 09:45 Telefona celular , Pejë

Samsung S21 Ultra

520 EUR

25 Maj 08:41 Telefona celular , Pejë

Laptop Acer i5 gen6

180 EUR

24 Maj 00:40 Telefona celular , Pejë

Telefona

1 EUR

21 Maj 17:50 Telefona celular , Pejë

Iphone8+

150 EUR

19 Maj 14:21 Telefona celular , Pejë

iPhone 8

100 EUR

19 Maj 07:28 Telefona celular , Pejë

Shes telefonin si i ri

120 EUR

18 Maj 10:31 Telefona celular , Pejë

Samsung s21 Ultra

540 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione