Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Prishtinë

Acer , 1
Acer , 60
Alcatel , 53
Apple , 3
Apple , 111
Amoi , 5
Nintendo , 1
Apple (Iphone) , 13712
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 31
AT&T , 7
Lenovo , 5
Lenovo , 1
Benefon , 4
Toshiba , 1
BenQ , 3
BlackBerry , 126
Samsung , 33
Chea , 1
Dell , 7
Ericsson , 2
Google , 18
HP , 18
HTC , 353
Huawei , 375
i-mate , 1
i-mobile , 6
Lenovo , 67
LG , 255
Maxon , 3
Mobile , 31
Motorola , 51
Nokia , 483
Panasonic , 10
Philips , 2
Sagem , 3
Samsung , 7501
Sony , 327
T-Mobile , 1
Toshiba , 1
Vertu , 24
VK Mobile , 1
Vodafone , 9
ZTE , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:20 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG M5 SMART MONITOR 24 INCH

200 EUR

Sot 23:17 Telefona celular , Prishtinë

ipad Pro 12.9'' 256 Gb Sikur i ri bej ndrrim

859 EUR

Sot 22:49 Telefona celular , Prishtinë

Airpods pro orgjinal 100% gjendje perfekte

120 EUR Price Reduced

Sot 22:48 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Pixel 4

210 EUR

Sot 22:46 Telefona celular , Prishtinë

Oneplus 7 Pro 12/256GB

220 EUR Price Reduced

Sot 22:12 Telefona celular , Prishtinë

Tablet lenovo

Sot 22:11 Telefona celular , Prishtinë

Telefona me defekte

Sot 22:10 Telefona celular , Prishtinë

3 iphone 7 me defekt

Sot 22:10 Telefona celular , Prishtinë

Shiten 2 iphone 7

Sot 21:38 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P40 PRO 5G Dual Sim 8/256 5G

290 EUR Price Reduced

Sot 21:35 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max Si i Ri

400 EUR

Sot 21:29 Telefona celular , Prishtinë

urgent shes bicikell edhe frigorifer montus

59 EUR

Sot 20:39 Telefona celular , Prishtinë

ekran per one plus 6 pa perdor

66 EUR Price Reduced

Sot 20:07 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus

95 EUR Price Reduced

Sot 19:40 Telefona celular , Prishtinë

iPhone XR RedP

195 EUR

Sot 19:40 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 ProMax

570 EUR

Sot 19:40 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Promax

355 EUR

Sot 19:39 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 Gold

110 EUR Price Reduced

Sot 19:39 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus

95 EUR

Sot 19:32 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 8

100 EUR

Sot 19:10 Telefona celular , Prishtinë

iphone 7 32GB

70 EUR

Sot 19:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10s 32GB

75 EUR

Sot 19:07 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA NDRRIM I MUNDSHEM

759 EUR

Sot 19:06 Telefona celular , Prishtinë

Shitet nokia versachi golld

450 EUR

Online
Sot 19:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A50 128 GB

130 EUR Price Reduced

Sot 19:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20

90 EUR

Sot 18:56 Telefona celular , Prishtinë

11 PRO 64 GB IPHONE 100% ��

335 EUR Price Reduced

Sot 18:01 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE TE RI

Sot 17:58 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 PROMAX 128 GB BLUE

599 EUR

Sot 17:55 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 64 GB DUOS - DY KARTELA

330 EUR

Sot 17:54 Telefona celular , Prishtinë

13 PRO MAX 256 GB BLUE I RI

860 EUR

Sot 17:52 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE X 64 GB SI I RI CE 100%

155 EUR Price Reduced

Sot 17:51 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 PRO 128 GB I RI PA PERDOR 100% BATERIN

510 EUR

Sot 17:39 Telefona celular , Prishtinë

Shitet iPhone 8 ne gjendje perfekte

90 EUR Price Reduced

Sot 16:48 Telefona celular , Prishtinë

S8 perfekt.

85 EUR Price Reduced

Sot 16:14 Telefona celular , Prishtinë

Shes telefonin oneplus i ri

310 EUR

Sot 14:34 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S23 ULTRA 12/256 GB I RI PAKET BEJ NDRRIM

999 EUR

Sot 14:34 Telefona celular , Prishtinë

iphone 11 Pro 64 Gb sikur i ri i pa servisuar

359 EUR

Sot 14:34 Telefona celular , Prishtinë

iphone 12 64 GB CE sikur i ri pa asnje defekt

420 EUR

Sot 14:32 Telefona celular , Prishtinë

ONE PLUS 11 Duos i ri paket 16/256 GB bej ndrrim

769 EUR Price Reduced

Sot 14:32 Telefona celular , Prishtinë

iphone 13 Pro Max 128 Gb CE sikur i ri bej ndrrim

830 EUR

Sot 14:31 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S3 Classic

109 EUR

Sot 14:21 Telefona celular , Prishtinë

Tablet iPlay 7T Duos SIM

75 EUR Price Reduced

Sot 14:13 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11

250 EUR

Sot 14:07 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 CE 32GB

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione