Iphone X | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 58
Huawei , 8
Sony , 6
Lenovo , 3
HTC , 2
LG , 1
Nokia , 1
T-Mobile , 1
Mobile , 1
22 Tet 17:25 ,

Iphone X 64gb

420 EURNë fillim