iphone | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Apple (Iphone) , 31235
Samsung , 1539
Sony , 93
HTC , 84
Huawei , 74
LG , 55
Nokia , 48
Mobile , 39
i-mobile , 22
Acer , 19
BlackBerry , 15
Alcatel , 14
Lenovo , 13
Asus , 9
HP , 8
ZTE , 7
T-Mobile , 5
Vodafone , 4
Apple , 4
Motorola , 3
Dell , 2
Amoi , 2
Ericsson , 2
Eten , 1
Toshiba , 1
Benefon , 1
Chea , 1
VK Mobile , 1
Lenovo , 1
Telit , 1
Nintendo , 1
Apple , 1
Panasonic , 1
Pantech , 1
Sagem , 1
O2 , 1

Sot 14:01 ,

iPhone 6

80 EURNë fillim