iphone 11 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Sot 15:08 ,

Iphone 11

620 EUR

10 Gush 12:49 ,

iphone 11 64GB

590 EURNë fillim