Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nokia - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Nokia , 1583
Samsung , 154
LG , 13
HTC , 12
Sony , 10
Huawei , 8
Acer , 6
Alcatel , 5
Mobile , 4
Asus , 2
Ericsson , 2
Lenovo , 2
Motorola , 1
Philips , 1
ZTE , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nokia,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nokia Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:17 Telefona celular , Ferizaj

Nokia 3.2

75 EUR

Dje 21:35 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max Si i Ri

400 EUR

Dje 19:06 Telefona celular , Prishtinë

Shitet nokia versachi golld

450 EUR

Online
Dje 11:31 Telefona celular , Gjilan

Nokia 8.1 CE Duos

110 EUR

Dje 10:35 Telefona celular , Shtime

Nokia 3310

39 EUR

29 Maj 19:14 Telefona celular , Gjakovë

Nokia 6300 biznis

30 EUR

29 Maj 19:08 Telefona celular , Gjakovë

nokia 6700 slide shum i rujtun, si i ri

28 EUR

29 Maj 19:03 Telefona celular , Gjakovë

Nokia-2330 shum i rujtun

30 EUR

29 Maj 18:54 Telefona celular , Gjakovë

NOKIA C3 00 shum i rujtun

28 EUR

28 Maj 18:19 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE X ME 64GIGA GJENDJE FANTASTIKE PERFEKTE

199 EUR

28 Maj 17:20 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 ME 128GIGA MEMORY GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

320 EUR

28 Maj 17:10 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 7 PLUS ME 128GIGA GJENDJE FANTASTIKE

99 EUR

28 Maj 16:36 Telefona celular , Ferizaj

Nokia zipo ne gjendje te regullt

150 EUR

28 Maj 14:47 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 11 PRO MAX GOLD PERFEKTO

370 EUR

28 Maj 14:46 Telefona celular , Prishtinë

OFERT 12 pro 499€ 12 pro max 599€ Gjendje Fantastike

499 EUR

28 Maj 14:45 Telefona celular , Prishtinë

OFERT SAMSUNG A21S GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

99 EUR

28 Maj 14:10 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xs Max Ce ����

200 EUR

28 Maj 14:10 Telefona celular , Mitrovicë

Nokia 3310:+38345360828

220 EUR

28 Maj 14:02 Telefona celular , Prishtinë

AKCJON IPHONE XS ME 256GIGA GJENDJE RREGULLT

220 EUR

28 Maj 14:01 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 PRO MAX GJENDJE PERFEKTE ME GARANCJON

379 EUR

28 Maj 14:01 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 ME 128GIGA MEMORY GJENDJE PERFEKTE ME GARANCJON

320 EUR

28 Maj 14:01 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 7 PLUS ME 32GB GJENDJE FANTASTIKE

99 EUR

28 Maj 14:01 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 7 PLUS ME 32GIGA GOLD GJENDJE PERFEKTE

99 EUR Price Reduced

28 Maj 14:00 Telefona celular , Prishtinë

AKCJON IPHONE 7 PLUS GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

99 EUR Price Reduced

28 Maj 13:59 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 11 PRO MAX NGA EUROPA

370 EUR Price Reduced

28 Maj 13:59 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 8 GOLD CE NGA EUROPA GJENDJE PERFEKTE

120 EUR

28 Maj 13:53 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE ME 128GB MEMORY

320 EUR Price Reduced

28 Maj 13:51 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 PRO MAX GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE ME 64GIGA

379 EUR

28 Maj 13:51 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE XS 256GIGA MEMORY GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

220 EUR

28 Maj 13:49 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE XS MAX 64GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

230 EUR Price Reduced

28 Maj 13:49 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 64GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

270 EUR Price Reduced

28 Maj 13:48 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 7 ME 32GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

80 EUR Price Reduced

28 Maj 13:47 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 7 PLUS ME 32GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

99 EUR Price Reduced

28 Maj 13:45 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 7 PLUS ME 32GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

99 EUR Price Reduced

28 Maj 13:05 Telefona celular , Prizren

Telefon nokia ne shitje

105 EUR

28 Maj 13:05 Telefona celular , Prizren

Telefon nokia ne shitje

105 EUR

28 Maj 13:05 Telefona celular , Prizren

Telefon nokia ne shitje

105 EUR

28 Maj 13:05 Telefona celular , Prizren

Telefon nokia

105 EUR

28 Maj 11:18 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A13 128GB

125 EUR

28 Maj 07:25 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A02

75 EUR

28 Maj 07:22 Telefona celular , Prishtinë

Shes Ipad Apple Are2 16 giga

139 EUR

27 Maj 18:07 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A04s 64/4Gb i Ri

1 EUR

27 Maj 15:46 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 12 PRO GOLD ME 256GB ME GARANCJON

499 EUR

26 Maj 16:17 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 12 PRO MAX ME 128GB GJENDJE RREGULLT

599 EUR

26 Maj 10:20 Telefona celular , Prishtinë

Shes Tabllet samsung note me laps.

69 EUR

26 Maj 09:45 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 8 PLUS GOLD GJENDJE PERFEKTE FAMTASTIKE

129 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nokia | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • nokia në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Nokia
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Nokia
  • nokia në kategorinë Elektronika
  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Nokia
  • Nokia në kategorinë Elektronika
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Markë tjetër
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Samsung

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione