Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s10 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 414
Lenovo , 2
BenQ , 1
Huawei , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s10,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj samsung s10 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:13 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S10 512 gb/8gb

180 EUR

28 Maj 08:03 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 pro max

315 EUR

24 Maj 11:03 Telefona celular , Prizren

Samsung S10+ plus 2 kartela

259 EUR

21 Maj 00:31 Telefona celular , Prizren

S10 plus ekrani defekt

75 EUR

07 Maj 19:22 Telefona celular , Prizren

U shitttt

165 EUR

06 Maj 11:59 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S10 CE NGA GJERMANIJA ME 128GB

199 EUR

26 Pri 14:07 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S10+

230 EUR

25 Pri 16:30 Telefona celular , Pejë

SAMSUNG GALAXY S10 plus 128gb

240 EUR

09 Pri 13:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S10

220 EUR

27 Mar 17:53 Telefona celular , Ferizaj

Iphon X dhe Samsung S6 Edge

17 Mar 09:53 Telefona celular , Pejë

Samsung GALAXY S10

200 EUR

16 Mar 11:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s10+

215 EUR

10 Mar 18:10 Telefona celular , Vushtrri

shitet samsung s10 plus gjendjet treegullt

195 EUR

09 Mar 18:34 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy s10

170 EUR

02 Mar 18:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s10

150 EUR

27 Shk 17:57 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S10 Plus dhe Xiaomi mi9T

99 EUR

09 Shk 21:49 Telefona celular , Prizren

samsung galaxy

09 Shk 01:32 Telefona celular , Prizren

Samsung s10 e 128/6

135 EUR

08 Shk 19:57 Telefona celular , Prizren

Samsung S10 8/128 gb.Ndrrim i munshem

189 EUR

25 Jan 21:11 Telefona celular , Viti

Kerkoj Samsung s10

1 EUR

24 Jan 15:24 Telefona celular , Viti

Samsung s10 ne gjendje perfekte

300 EUR

22 Jan 01:22 Telefona celular , Viti

Kerkoj Samsung s10

14 Jan 17:02 Telefona celular , Prizren

Samaung s10 plus 8/128

230 EUR

01 Jan 19:52 Telefona celular , Prishtinë

Shes samung s10 128 gb

195 EUR

24 Dhj 00:33 Telefona celular , Prizren

Samsung S10 Plus (8/128gb) ndrrim i mundshem

189 EUR Price Reduced

23 Dhj 21:52 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 - Shes ose e ndrroj

339 EUR

21 Dhj 23:40 Telefona celular , Prizren

Shitet Samsung S10 Plus 512 GB nga Gjermania

375 EUR Price Reduced

21 Dhj 23:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy S10 si i ri 128gb

195 EUR

04 Dhj 18:27 Telefona celular , Prizren

U shittt

295 EUR

30 Nën 20:36 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Galaxy S10+ 8/128Gb

270 EUR

24 Nën 03:23 Telefona celular , Prizren

Samsung s10 e sikur i Ri

145 EUR Price Reduced

23 Nën 09:46 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Galaxy S10+ 8/128Gb

280 EUR

17 Nën 10:43 Telefona celular , Therandë

Samsung s10 e

155 EUR

16 Nën 17:19 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Galaxy S10+ 8/128Gb

290 EUR

13 Nën 01:15 Telefona celular , Gjilan

samsung s10 e

130 EUR

13 Nën 01:15 Telefona celular , Gjilan

samsung s10 e

130 EUR

09 Nën 18:27 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes Samsung Galaxy S10

180 EUR

29 Tet 01:04 Telefona celular , Prizren

Samsung S10 (8/128gb) ndrrim i mundshem

239 EUR Price Reduced

18 Tet 00:25 Telefona celular , Prizren

samsung s10+

123 EUR

13 Tet 22:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S10 Plus

285 EUR

09 Tet 16:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s10+ extra i rujtun

285 EUR

08 Tet 20:44 Telefona celular , Prizren

U shit flm merr jep, s10 lite 8 Ram 128 Duos

185 EUR Price Reduced

07 Tet 17:41 Telefona celular , Prizren

samsung s10+

260 EUR

07 Tet 17:41 Telefona celular , Prizren

samsung s10+

255 EUR

05 Tet 01:41 Telefona celular , Prizren

samsung s10+

123 EUR

01 Tet 14:17 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung s10 plus

255 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s10 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione