Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Merrjep Samsung në shitje - Shpallje për Samsung s23 Ultra, S22 Ultra, S20 dhe modele të tjera

100 , 1
A3 2016 , 43
Galaxy A02 , 58
Galaxy A10 , 234
Galaxy A10S , 219
Galaxy A11 , 64
Galaxy A12 , 133
Galaxy A13 , 50
Galaxy A14 , 24
Galaxy A20 , 144
Galaxy A21 , 17
Galaxy A21s , 187
Galaxy A22 , 36
Galaxy A3 , 682
Galaxy A30 , 49
Galaxy A31 , 51
Galaxy A32 , 47
Galaxy A40 , 100
Galaxy A41 , 16
Galaxy A5 , 1159
Galaxy A50 , 337
Galaxy A51 , 230
Galaxy A52 , 45
Galaxy A53 , 55
Galaxy A6 , 171
Galaxy A7 , 374
Galaxy A70 , 145
Galaxy A70 , 15
Galaxy A71 , 92
Galaxy A72 , 14
Galaxy A8 , 151
Galaxy A80 , 37
Galaxy A9 , 53
Galaxy Ace , 230
Galaxy Alpha , 217
Galaxy C5 , 43
Galaxy C7 , 33
Galaxy E5 , 12
Galaxy E7 , 8
Galaxy J1 , 439
Galaxy J2 , 268
Galaxy J3 , 708
Galaxy J4 , 92
Galaxy J4+ , 137
Galaxy J5 , 1114
Galaxy J6 , 251
Galaxy J6+ , 120
Galaxy J7 , 476
Galaxy J8 , 34
Galaxy M10 , 97
Galaxy M20 , 48
Galaxy S ll , 118
Galaxy S10 , 247
Galaxy S10+ , 322
Galaxy S20 , 117
Galaxy S21 , 85
Galaxy S22 , 38
Galaxy S23 , 18
Galaxy S4 , 1978
Galaxy S5 , 1445
Galaxy S6 , 1244
Galaxy S7 , 723
Galaxy S8 , 591
Galaxy S8+ , 405
Galaxy S9 , 313
Galaxy S9+ , 298
Galaxy Young , 106
GalaxyA01 , 37
iPhone 5 , 1
Model Tjeter , 2067
Po kërkoni telefona Samsung në shitje? MerrJep është vendi i duhur për të gjetur seri të ndryshme të telefonave Samsung në shitje në Kosovë.

Zbuloni seleksionin më të mirë të telefonave Samsung në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë seri të kërkuara si Samsung S23 Ultra, Samsung S22 Ultra, Samsung S20, Samsung S21, Samsung A32, Samsung A52 dhe shumë seri të tjera në kategorinë Samsung në shitje..
Sot 22:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Gjilan

Samsung Galaxy A34 5 G 128 GB / 8 GB

220 EUR

Sot 21:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Prishtinë

Samsung A50 128GB

100 EUR

Online
Sot 21:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A12  ·  Prishtinë

Samsung A12 64GB/4GB

110 EUR

Online
Sot 21:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy A71

90 EUR

Sot 20:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Prizren

Samsung A04s

65 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S2 PER MARAKLI

16 EUR

Sot 17:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy s24 Ultra  ·  Gjilan

Galaxy S24 Ultra U Shitttt Flmmmm

950 EUR

Sot 14:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Prishtinë

Samsung A13

75 EUR

Sot 13:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip3  ·  Prizren

Samsunf Z flip3

220 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Samsung A03S  ·  Prizren

Samsung A03 core

85 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Samsung A05 i ri me pako

115 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Pejë

Samsung A21S 2020 64GB

110 EUR Price Reduced

Sot 11:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet telefoni i ri me pako

85 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Samsung A05 i ri i pa hapur

125 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prizren

Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB

735 EUR

Sot 08:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Gjakovë

Samsung A50

95 EUR

Dje 23:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10e  ·  Gjilan

Samsung S10e

135 EUR

Dje 22:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A12  ·  Prishtinë

Shitet Samsung A12

95 EUR

Dje 21:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·   ·  Gjilan

Samsung S20 5g 12 me 128 gb

1 EUR

Dje 19:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 edge  ·  Prishtinë

SAMSUNG S7 EDGE

40 EUR

Dje 19:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 edge  ·  Prishtinë

SAMSUNG S8 EDGE

55 EUR

Dje 16:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Gjilan

Samsung Galaxy A71

165 EUR Price Reduced

Dje 14:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy A53

161 EUR Price Reduced

Dje 14:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy A21s

105 EUR

Dje 13:15 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Buds Pro New

89 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 13:15 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

U shitt

Shitësit të Besuar
Dje 12:58 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung Watch 5 Pro e re paketim

239 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 12:57 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note20  ·  Prishtinë

Xiaomi Pad 6 8/256 Gb i ri bej ndrrim

359 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 08:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Vushtrri

ekran per samsung s22 ultra

200 EUR

Dje 04:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Rahovec

Shes telefonin Samsung S21 FE 128 Gb

270 EUR

19 Maj 18:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Gjilan

Shes S21 Fe

350 EUR

19 Maj 16:14 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

A54 8/128

255 EUR

Online Shitësit të Besuar
19 Maj 16:14 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·   ·  Prizren

A51 4/64 duos

95 EUR

Online Shitësit të Besuar
19 Maj 16:13 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Smart wach

90 EUR

Online Shitësit të Besuar
19 Maj 16:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Pejë

Samsung Galaxy S20 Ultra

19 Maj 14:30 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Prizren

S20 fe

195 EUR

Online Shitësit të Besuar
19 Maj 14:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Prishtinë

Shes samsung A51 128gb 8 giga ram

80 EUR Price Reduced

19 Maj 14:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes samsung A12 64 giga 4 giga rom

69 EUR Price Reduced

Telefona Samsung në shitje


Jeni në treg për telefona të mençur dhe të sofistikuar Samsung? Mos shikoni më larg se faqja jonë ekskluzive kushtuar telefonave Samsung në shitje në Kosovë. Këtu, ne kemi kuruar një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të serive Samsung, duke siguruar që ju të gjeni lehtësisht telefonin e ëndrrave tuaja.

Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit “Samsung S23 Ultra në shitje”, “Samsung S22 Ultra në shitje”, “Samsung S21 Ultra në shitje”, “Samsung A51” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja me kërkimin tuaj për Samsung në shitje.

Zbuloni telefonat më të fundit të serisë Samsung


Zbuloni modelet më të fundit të Samsung në MerrJep për të gjetur oferta të jashtëzakonshme. Kategoria e MerrJep telefona Samsung ofron një gamë e veçantë të shpalljeve për telefona në shitje të brendit Samsung me dizajn dhe performancë të shkëlqyeshme.

Kërkoni me fjalë kyçe “Samsung Galaxy S22 ultra në shitje”, “Samsung Galaxy S23 ultra në shitje”, “Samsung S21 në shitje” si dhe krahasoni ofertat e modeleve Samsung duke kërkuar për “Samsung S20 cmimi”, “Samsung A51 cmimi Neptun” në MerrJep për të gjetur oferta apo çmime që përputhen me buxhetin tuaj.

Si të gjeni telefona Samsung lehtë në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni telefona të ri apo telefona të përdorur të brendit Samsung në gjithë Kosovën. Filtroni kërkimin tuaj për telefona Samsung në shitje në MerrJep për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit modelin e telefonit që kërkoni.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni telefona Samsung sipas preferencës tuaj duke shkruajtur madje edhe duke u bazuar në zonën ku kërkoni si Samsung Ferizaj apo qytete të tjera për të zbuluar Merrjep telefona në shitje të përshtatshëm për kërkesat dhe preferencat e juaja.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione