Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A31 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Dhj 15:36 Telefona celular , Prizren

U shittt

135 EUR

25 Nën 10:12 Telefona celular , Prizren

U shittt

145 EUR

10 Nën 08:23 Telefona celular , Prizren

A31 6/128 duos

145 EUR

07 Nën 10:32 Telefona celular , Prizren

A31 3/32

145 EUR

06 Tet 15:11 Telefona celular , Prizren

U shit flm merr jep

125 EUR Price Reduced

24 Qer 21:27 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung galaxy a 31

170 EUR

15 Pri 21:54 Telefona celular , Mitrovicë

Shtiten A31

120 EUR

04 Mar 17:02 Telefona celular , Prizren

Galaxy A31 4/128

130 EUR

11 Tet 01:15 Telefona celular , Prizren

Samsung A 31

159 EUR

09 Qer 16:49 Telefona celular , Prizren

U shittt

145 EUR

16 Maj 02:14 Telefona celular , Besianë

Shes samsung a31

135 EUR

14 Maj 00:28 Telefona celular , Besianë

Shes samsung a31

135 EUR

13 Maj 10:03 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a31

140 EUR

12 Maj 09:01 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a31

150 EUR

11 Maj 16:38 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a31

150 EUR

24 Pri 00:22 Telefona celular , Lipjan

Samsung Galaxy A31

180 EUR

06 Pri 11:54 Telefona celular , Prizren

Samsung a31 xiaomi note 9

170 EUR

01 Pri 19:04 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsungi A31 128gb

150 EUR

09 Shk 11:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a31 128giga i ri

175 EUR

22 Jan 01:18 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A31 2020

260 EUR

21 Jan 09:06 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A31 2020

260 EUR

21 Jan 02:48 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A31 2020

240 EUR

21 Jan 02:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A31

240 EUR

03 Jan 17:28 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

03 Jan 14:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

03 Jan 11:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

03 Jan 09:55 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

02 Jan 17:57 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

16 Dhj 11:07 Shitorja Telefona celular , Prizren

Galaxy A31

19 Nën 12:59 Telefona celular , Prizren

u shittt

170 EUR

24 Sht 13:46 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung A31 4GB RAM 64GB ROM

240 EUR

01 Sht 22:50 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

31 Gush 12:16 Telefona celular , Besianë

Samsung

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A31 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione