Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A10 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:55 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10

65 EUR

21 Mar 13:08 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG A10

59 EUR

19 Mar 16:16 Telefona celular , Rahovec

Telefoni mobil

200 EUR

22 Shk 13:21 Telefona celular , Ferizaj

Shes samsung galaxy a10 per pjes

35 EUR

08 Shk 10:47 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A10

89 EUR

15 Jan 21:34 Telefona celular , Prishtinë

A10

70 EUR

07 Jan 14:56 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10t 2cop

50 EUR Price Reduced

24 Dhj 16:54 Telefona celular , Prizren

U shit

60 EUR Price Reduced

13 Dhj 12:04 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A7

13 Dhj 12:04 Telefona celular , Prizren

Shitet

105 EUR

04 Dhj 13:33 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy A10

80 EUR

04 Dhj 12:59 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy A10

80 EUR

27 Nën 12:40 Telefona celular , Gjilan

Shes telefonin

50 EUR

10 Nën 23:25 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy a10

70 EUR

10 Nën 23:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy a10

70 EUR

15 Tet 23:38 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy A10

100 EUR

12 Tet 01:43 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A10 -Urgjent

70 EUR

09 Tet 21:21 Telefona celular , Drenas

Samsung

70 EUR

01 Tet 15:29 Telefona celular , Gjilan

Telefon A10

120 EUR

17 Qer 18:50 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

50 EUR

09 Maj 17:32 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

30 Mar 14:50 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10

70 EUR Price Reduced

05 Mar 12:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung A10

75 EUR

21 Shk 10:19 Telefona celular , Deçan

shitet ne gjendje te rregullt

80 EUR

15 Shk 17:01 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A10

75 EUR

31 Jan 15:12 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG A10 32GB����

75 EUR

30 Jan 11:23 Telefona celular , Prizren

Samsung A10

16 Jan 18:59 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung

80 EUR

13 Jan 10:54 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG A10 32GB ����

85 EUR

12 Jan 18:34 Telefona celular , Skenderaj

Samsung A10 32GB

100 EUR

05 Jan 20:52 Telefona celular , Kastriot

Samsung A10

80 EUR

05 Jan 14:42 Telefona celular , Gjakovë

Shitet telefoni

100 EUR

31 Dhj 13:09 Telefona celular , Gjilan

Samsung A10

80 EUR

05 Dhj 12:12 Telefona celular , Kastriot

Samsung a10

50 EUR

04 Dhj 09:31 Telefona celular , Kastriot

Samsung a10

50 EUR

03 Dhj 18:09 Telefona celular , Kastriot

Samsung a10

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione