Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A10S

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A10S | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:12 Telefona celular , Prizren

Samsung A10s

90 EUR

21 Mar 13:09 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG A10s

65 EUR

16 Mar 21:18 Telefona celular , Gjakovë

Samsung A10S

55 EUR

21 Shk 17:27 Telefona celular , Prizren

u shit

55 EUR

12 Shk 18:00 Telefona celular , Pejë

Samsung A10s

85 EUR

25 Jan 02:32 Telefona celular , Shtime

Samsung A10s

30 Dhj 20:29 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10s 32GB

70 EUR

09 Dhj 21:30 Telefona celular , Klinë

Samsung A10s

90 EUR

04 Dhj 11:45 Telefona celular , Klinë

samsung A10s

80 EUR

02 Dhj 02:47 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy A10 s

100 EUR

14 Nën 15:38 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Samsung A10s, qmimi 90 euro

90 EUR

11 Nën 19:41 Telefona celular , Gjilan

Samsung a10s

50 EUR

04 Tet 22:56 Telefona celular , Kastriot

Samsung A10s

20 EUR

13 Gush 15:17 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A10s

70 EUR

20 Pri 08:16 Telefona celular , Gjilan

Samsung a10s

40 EUR

18 Pri 13:28 Telefona celular , Gjilan

Samsung a10s

85 EUR

31 Mar 08:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung a10s

40 EUR

28 Mar 20:19 Telefona celular , Ferizaj

Shes Samsung A10s

1 EUR

27 Mar 21:47 Telefona celular , Gjilan

Samsung a10s

35 EUR

07 Mar 23:27 Telefona celular , Gjilan

Aparate

40 EUR

03 Mar 22:17 Telefona celular , Pejë

SHITET A10s 60 EURO

60 EUR

26 Shk 22:32 Telefona celular , Prishtinë

Shes Ipad

100 EUR

14 Shk 12:36 Telefona celular , Prizren

Power Bank 10000mAh 8000mAh

13 EUR

08 Shk 13:48 Telefona celular , Kastriot

A52s 128GB

350 EUR

08 Shk 01:17 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a10s si i ri

85 EUR

06 Shk 23:38 Telefona celular , Vushtrri

Samsung

85 EUR

05 Shk 23:37 Telefona celular , Pejë

SHITET TELEFONI A10s Samsung 80 EURO

80 EUR

04 Shk 06:08 Telefona celular , Gjilan

Samsung A10s

90 EUR

28 Jan 10:21 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG A10S 32GB ����

80 EUR

06 Jan 22:10 Telefona celular , Prizren

Samsunga10s

45 EUR

05 Jan 23:22 Telefona celular , Prizren

Samsung a10s

45 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A10S | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione