Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A12 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 13:55 Telefona celular , Prizren

Samsung A12 si i ri

99 EUR Price Reduced

26 Mar 04:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A12

100 EUR Price Reduced

22 Mar 15:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A12

90 EUR

21 Mar 13:07 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG A12

110 EUR

17 Mar 18:59 Telefona celular , Prishtinë

shiten tel

11 Mar 17:47 Telefona celular , Drenas

Shitet samsung A12

115 EUR

10 Mar 22:44 Telefona celular , Prizren

Shes samsung a12

95 EUR

10 Mar 09:15 Telefona celular , Ferizaj

Ndrrim i mundshem

85 EUR

04 Mar 16:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet

90 EUR

04 Mar 15:05 Telefona celular , Vushtrri

Shes SAMSUNG GALAXY A12 64Giga 4Ram

90 EUR

01 Mar 16:44 Telefona celular , Skenderaj

Samsung Galaxy A12

22 Shk 23:12 Telefona celular , Prizren

Upshot

125 EUR

10 Shk 18:58 Telefona celular , Gjilan

Samsung urgjent

70 EUR

05 Shk 20:35 Telefona celular , Vushtrri

Samsung A 12

120 EUR

29 Jan 14:12 Telefona celular , Besianë

Shitet

115 EUR

28 Jan 14:19 Telefona celular , Gjilan

Shitet urgjent

90 EUR

24 Jan 13:25 Telefona celular , Prizren

U shitt flm

100 EUR

30 Dhj 01:27 Telefona celular , Therandë

Shitet

150 EUR

27 Dhj 23:58 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsumg A12

100 EUR

13 Nën 23:43 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a12

130 EUR

08 Nën 23:04 Telefona celular , Prizren

Shes

120 EUR

08 Nën 21:46 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a12 4/64gb

140 EUR

04 Nën 12:33 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy A12

01 Nën 13:09 Telefona celular , Ferizaj

Shitet ndrrohet

2 EUR

29 Sht 15:55 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A12

150 EUR

20 Sht 23:44 Telefona celular , Ferizaj

Shitet ndrrohet

1 EUR

31 Gush 14:34 Telefona celular , Ferizaj

SAMSUNG / M12

170 EUR

22 Gush 23:43 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy A12

100 EUR

25 Korr 14:53 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy A12 Nacho 32gb

112 EUR

12 Qer 20:03 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a12 128gb

135 EUR Price Reduced

29 Maj 15:11 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung A12

140 EUR

14 Maj 16:59 Telefona celular , Prizren

Shes samsung a12

160 EUR

10 Maj 21:01 Telefona celular , Therandë

Samsujg Galaxy A12

130 EUR

10 Maj 19:26 Telefona celular , Besianë

Samsung A12

110 EUR

06 Maj 00:05 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung a12

1 EUR

24 Pri 15:28 Telefona celular , Gjakovë

Samsung A12

145 EUR

13 Pri 00:50 Telefona celular , Besianë

Samsung A12

110 EUR

16 Mar 06:55 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

115 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A12 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione