Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A20 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 08:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A2core

06 Shk 18:26 Telefona celular , Gjilan

samsung a20s

65 EUR

05 Shk 17:41 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung A 20

95 EUR

20 Dhj 18:03 Telefona celular , Prizren

galaxy a04s

130 EUR

20 Dhj 14:26 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20

100 EUR

20 Dhj 14:26 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20

100 EUR

20 Dhj 14:26 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20

100 EUR

29 Nën 12:10 Telefona celular , Prizren

Samsung S20 Fe (128/6) si i ri

270 EUR

20 Korr 12:30 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung s20 128giga

72 EUR

28 Shk 12:56 Telefona celular , Skenderaj

Samsung galaxy

80 EUR

21 Shk 10:24 Telefona celular , Deçan

shitet ne gjendje. te rregullt

80 EUR

12 Jan 11:33 Telefona celular , Vushtrri

samsung a20

75 EUR Price Reduced

31 Dhj 16:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy A20

95 EUR Price Reduced

20 Dhj 13:14 Telefona celular , Prizren

Smasun A20

100 EUR

13 Nën 15:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s9 plus

220 EUR Price Reduced

25 Tet 20:53 Telefona celular , Pejë

Samsung A20

120 EUR

24 Tet 14:40 Telefona celular , Pejë

Samsung A20

120 EUR

18 Tet 16:16 Telefona celular , Pejë

Samsung A20

130 EUR

11 Tet 12:32 Telefona celular , Prizren

Samsung A20

120 EUR

23 Korr 12:22 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A20

80 EUR Price Reduced

27 Qer 14:35 Telefona celular , Prizren

samsung a20 prefekt

89 EUR Price Reduced

20 Pri 14:45 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A21s

149 EUR Price Reduced

18 Pri 14:51 Telefona celular , Klinë

Samsung galaxy a20

135 EUR

15 Pri 20:00 Telefona celular , Ferizaj

SAMSUNG A 20

150 EUR

04 Pri 20:42 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy a20 32gb

115 EUR

06 Mar 18:37 Telefona celular , Gjilan

Samsung a20

150 EUR

23 Shk 21:37 Telefona celular , Prishtinë

Shes

180 EUR

14 Jan 13:40 Telefona celular , Pejë

Samsung A20

140 EUR

14 Jan 13:40 Telefona celular , Pejë

Samsung A20

140 EUR

11 Jan 17:57 Telefona celular , Prishtinë

samsung A20 gjendja perfekte

120 EUR

10 Jan 14:55 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A20s

135 EUR Price Reduced

20 Dhj 22:07 Telefona celular , Dardanë

Shitet samsung A20

100 EUR

16 Dhj 11:08 Shitorja Telefona celular , Prizren

Galaxy A20

11 Dhj 10:48 Telefona celular , Vushtrri

Telefon Cubot

40 EUR

27 Nën 14:34 Telefona celular , Prizren

Samsung a 20

110 EUR

18 Nën 10:22 Telefona celular , Prizren

Samsung a 20

140 EUR

13 Nën 11:07 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A20e duos perdort CE

120 EUR Price Reduced

09 Nën 13:44 Telefona celular , Prishtinë

GALAXY A20 ekranin e thyer

35 EUR

27 Tet 22:02 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy a20

105 EUR Price Reduced

22 Tet 23:12 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A20

150 EUR

22 Tet 23:00 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A20

160 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A20 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione