Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy A20s Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A20s | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 15:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung Galaxy A20s

55 EUR

10 Dhj 17:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Pejë

Samsung galaxy a20s

70 EUR

27 Tet 23:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Pejë

Samsung 20

08 Mar 13:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

U shit flm

50 EUR Price Reduced

23 Shk 15:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Samsung A20s

90 EUR

04 Shk 01:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

samsung a20s

65 EUR

11 Jan 03:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung a20s 32.gb

69 EUR

10 Jan 15:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung a20S 32/3 ram

69 EUR

04 Jan 03:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung a20s 32 gb

75 EUR

29 Dhj 16:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

samsung a20 S 32/3Ram

75 EUR Price Reduced

11 Dhj 19:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Drenas

Samsung A20 s

80 EUR

18 Qer 14:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjakovë

Shitet Samsung A20s

120 EUR

06 Maj 15:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prishtinë

Samsung A 20 S

80 EUR Price Reduced

26 Pri 12:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Fushë Kosovë

Samsung a20s

30 Jan 16:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Fushë Kosovë

SAMSUNG GALAXY A20S 32GB

100 EUR

03 Dhj 14:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Ferizaj

Samsung Galaxy A20s

100 EUR

02 Nën 07:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prishtinë

Shitet samsung a20s

90 EUR Price Reduced

31 Tet 19:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Samsung a20s 1pronar ekstrem i ruajtun

110 EUR

28 Tet 23:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Samsung A20s

105 EUR

01 Sht 12:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjakovë

Samsung A20e

30 Gush 17:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

A20 s

100 EUR

05 Korr 03:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Fushë Kosovë

Samsung

70 EUR

19 Qer 10:45 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

A20 s

110 EUR

Online Shitësit të Besuar
18 Qer 23:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Shitet Samsung A02S 32gb iri

100 EUR

18 Qer 15:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung

120 EUR

24 Maj 19:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prishtinë

Shes telefonin samsung A20s

100 EUR

13 Maj 16:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Klinë

Samsung A20S

135 EUR

10 Maj 15:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung a 20s

110 EUR

26 Pri 08:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Shes

115 EUR

28 Mar 18:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

26 Shk 18:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung a20s

120 EUR

21 Shk 11:24 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjakovë

Shitet

19 Shk 13:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjakovë

Shitet samsungi a20s

16 Shk 22:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung Galaxy A20s

110 EUR

16 Shk 04:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Shtërpcë

SamsungA20s

155 EUR

13 Shk 11:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy A20s model CE

07 Shk 13:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prishtinë

Samsung A20s sikur i ri��

110 EUR

27 Jan 22:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Ferizaj

Samsung a20s

110 EUR

27 Jan 09:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Ferizaj

Samsung a20s

100 EUR

24 Jan 12:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Shtërpcë

SamsungA20S

169 EUR

17 Jan 21:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Galaxy A20S 32GB i Zi i Ri ������

12 Jan 13:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

shitet Tablet samsung s6 new

240 EUR

06 Jan 12:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Lipjan

U shit��

110 EUR

23 Dhj 12:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Ferizaj

E ndrroj telefonin

15 Dhj 15:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Prizren

Samsung

130 EUR

09 Dhj 09:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Gjilan

Samsung galaxu a20s

21 Nën 11:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Kaçanik

shes samsung a20s

145 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A20s | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione