Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A21s

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A21s | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:31 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

100 EUR

27 Shk 20:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

110 EUR

24 Shk 08:05 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG GALAXY A21S

105 EUR

23 Shk 20:51 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet telefoni

80 EUR

19 Shk 08:29 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a21s

70 EUR

05 Shk 20:39 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

90 EUR

05 Shk 20:39 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

90 EUR

28 Jan 15:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

90 EUR

28 Jan 15:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

90 EUR

28 Jan 11:37 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a21S 32GB

120 EUR

20 Jan 16:13 Telefona celular , Pejë

Iphon 6s

40 EUR

03 Jan 13:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

130 EUR

30 Dhj 19:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s

100 EUR

12 Dhj 20:59 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a21s

100 EUR

27 Nën 18:05 Telefona celular , Prizren

Samsung A21s

135 EUR

29 Tet 00:59 Telefona celular , Prizren

Samsung

135 EUR

28 Sht 16:23 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A 21S

80 EUR

30 Gush 22:24 Telefona celular , Ferizaj

Telefoni ne shitje

100 EUR

20 Korr 11:30 Telefona celular , Prizren

samsung a21s

110 EUR

20 Korr 11:29 Telefona celular , Prizren

samsung a21s

115 EUR

29 Qer 15:56 Telefona celular , Prizren

Samsung a21s 3/32 ne gjendje perfejte

110 EUR

23 Qer 01:18 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a21s

09 Qer 13:47 Telefona celular , Gjakovë

Samsung a20s

11 Maj 19:33 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy a 21 s

110 EUR

24 Pri 11:15 Telefona celular , Drenas

munsi ndrrimi

1 EUR

12 Pri 14:27 Telefona celular , Prizren

shes samsung a21s

95 EUR

22 Mar 21:45 Telefona celular , Gjilan

Samsung a21s 64gb

80 EUR

09 Mar 16:57 Telefona celular , Gjilan

Samsung A21s 64gb

90 EUR

09 Mar 16:57 Telefona celular , Gjilan

Samsung A21s

90 EUR

27 Shk 12:31 Telefona celular , Mitrovicë

SAMSUNG A21s

159 EUR

27 Shk 11:21 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A21s

135 EUR

24 Shk 15:57 Telefona celular , Prizren

Shitet SAMSUNG A21s

111 EUR

16 Shk 22:31 Telefona celular , Prizren

Shitet

100 EUR

15 Shk 08:58 Telefona celular , Prizren

Shitet

140 EUR

26 Jan 17:13 Telefona celular , Skenderaj

dron

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A21s | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione