Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Mar 14:45 Telefona celular , Lipjan

Samsung Galaxy a3

40 EUR

17 Shk 16:31 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy

100 EUR

17 Shk 16:30 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung galaxy

100 EUR

27 Nën 22:26 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A3

55 EUR

13 Tet 13:37 Telefona celular , Gjakovë

Shitet samsung A3

30 EUR

06 Tet 10:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A03s

85 EUR

17 Sht 23:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a3 2017

30 EUR

17 Sht 23:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a3 2017

30 EUR

08 Sht 12:29 Telefona celular , Prizren

Shitet sasmung i ri 32G

120 EUR

30 Gush 14:52 Telefona celular , Vushtrri

Shitet A3 2017

60 EUR

30 Korr 11:51 Telefona celular , Ferizaj

Galaxy A3

70 EUR

12 Jan 23:16 Telefona celular , Gjakovë

Gjakova

60 EUR

01 Dhj 10:13 Telefona celular , Gjilan

Samsung A3 2016

45 EUR Price Reduced

18 Sht 10:41 Telefona celular , Drenas

samsung a3 2017

49 EUR Price Reduced

17 Sht 19:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A3

40 EUR

05 Gush 20:03 Telefona celular , Prishtinë

U shitt flm merrjep.

50 EUR Price Reduced

12 Korr 19:34 Telefona celular , Gjilan

Samsung A3 16 Gb

60 EUR

04 Qer 12:15 Telefona celular , Drenas

Samsung

25 Maj 13:30 Telefona celular , Skenderaj

Samsung J3-2019

65 EUR

21 Dhj 09:05 Telefona celular , Pejë

Shes telefonin

100 EUR

20 Dhj 23:16 Telefona celular , Prishtinë

U shitt flm merrjep.

40 EUR Price Reduced

17 Dhj 12:02 Telefona celular , Pejë

Shes telefonin

100 EUR

25 Tet 17:23 Telefona celular , Prishtinë

Shes A3 2017

50 EUR

23 Tet 10:53 Telefona celular , Prishtinë

Shes A3 2017

50 EUR

09 Tet 17:15 Telefona celular , Prishtinë

telefon

01 Tet 22:23 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A3

40 EUR

01 Tet 19:55 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A3

40 EUR

08 Sht 10:59 Telefona celular , Klinë

Samsung a3

70 EUR

04 Gush 08:41 Telefona celular , Prishtinë

samsung A5 (2017)

80 EUR Price Reduced

02 Gush 17:36 Telefona celular , Viti

I'Pad

90 EUR

19 Korr 14:46 Telefona celular , Dardanë

Shitet samsung s20 plus

890 EUR

14 Korr 22:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung

85 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione