Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A30

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A30 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Dhj 21:28 Telefona celular , Prishtinë

shitet

20 Pri 23:08 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Samsung a31

110 EUR

08 Mar 07:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A30

110 EUR

07 Pri 19:30 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy A30

120 EUR

21 Mar 15:24 Telefona celular , Viti

Samsung galaxy a30 64g, 4 gb rami,

115 EUR

19 Jan 18:52 Telefona celular , Besianë

Samsung A30 64g

110 EUR

07 Jan 18:07 Telefona celular , Gjakovë

Shitet telefoni

120 EUR

27 Tet 19:52 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy A30

130 EUR Price Reduced

05 Tet 09:55 Telefona celular , Prizren

Shitet A30s

155 EUR Price Reduced

24 Sht 14:06 Telefona celular , Prishtinë

samsung a30

100 EUR

30 Korr 21:01 Telefona celular , Drenas

Shes tel A30

150 EUR

11 Korr 11:24 Telefona celular , Gjilan

Samsung A40 32giga

155 EUR

07 Qer 16:01 Telefona celular , Viti

Samsung a30

04 Qer 18:34 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy A30

1 EUR

30 Maj 14:51 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy a30

1 EUR Price Reduced

28 Maj 21:15 Telefona celular , Gjilan

shes samsung a30

160 EUR

28 Jan 21:30 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung a30

140 EUR

07 Jan 11:00 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A30

04 Jan 18:47 Telefona celular , Gjilan

Samsung A30 2019

180 EUR

01 Jan 14:19 Telefona celular , Prizren

Samsung A30 64gb

150 EUR

28 Dhj 15:52 Telefona celular , Prizren

Samsung A30

200 EUR

25 Dhj 13:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy a30 64gb

165 EUR Price Reduced

22 Dhj 19:01 Telefona celular , Gjilan

samsung A30

150 EUR

15 Dhj 18:55 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a30

80 EUR

11 Dhj 20:01 Telefona celular , Malishevë

Samung 2019

145 EUR

03 Dhj 18:47 Telefona celular , Dragash

Samaung Galaxy a30 2019

130 EUR

03 Dhj 16:05 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A30 s

219 EUR

25 Nën 12:27 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a30

150 EUR

19 Nën 20:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a30

175 EUR

01 Gush 18:42 Telefona celular , Gjilan

Samsung a30

200 EUR

22 Korr 00:06 Telefona celular , Viti

Samsung A30,A20,A10,M10

130 EUR

08 Qer 09:33 Telefona celular , Gjilan

Samsung A30

200 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A30 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione