Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A30s

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A30s | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Mar 14:53 Telefona celular , Vushtrri

samsung

04 Mar 10:44 Telefona celular , Vushtrri

shitet

24 Shk 07:54 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG GALAXY A30S

105 EUR

08 Jan 16:51 Telefona celular , Vushtrri

Samsung A30s

21 Dhj 21:08 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A30

110 EUR

01 Sht 18:05 Telefona celular , Vushtrri

shitet telefoni

145 EUR

07 Korr 11:25 Telefona celular , Prishtinë

shes telefonin ne gjendje perfekte

90 EUR

17 Qer 09:11 Telefona celular , Besianë

Samsung A30s

110 EUR

07 Maj 16:01 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

24 Shk 14:59 Telefona celular , Besianë

Samsung A30S

125 EUR

21 Shk 23:10 Telefona celular , Besianë

Samsung A30S

65 EUR

17 Dhj 03:49 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A30s

130 EUR

14 Korr 22:02 Telefona celular , Gjilan

shitet Note 20 ultra 5g

19 Pri 14:11 Telefona celular , Prizren

U shit

1 EUR Price Reduced

09 Mar 03:49 Telefona celular , Gjilan

SHITET SAMSUNG A30s

190 EUR

02 Shk 21:28 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A30

160 EUR

19 Jan 22:45 Telefona celular , Gjakovë

Samsung

200 EUR

12 Jan 14:51 Telefona celular , Prizren

shitet Samsung A30s

24 Dhj 16:26 Telefona celular , Gjilan

Shitet

165 EUR

24 Nën 14:27 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telefon samsung

180 EUR

19 Nën 15:22 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung A30s

200 EUR

13 Sht 15:24 Telefona celular , Ferizaj

Telefon A30S

150 EUR

11 Sht 23:26 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A30s

260 EUR

01 Sht 18:30 Telefona celular , Prizren

Samsung

150 EUR

19 Gush 21:48 Telefona celular , Prizren

Ndrrohet me iphone

170 EUR

17 Gush 21:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung a30s

165 EUR

16 Gush 20:20 Telefona celular , Prizren

Samsung

170 EUR

15 Gush 13:27 Telefona celular , Gjilan

1 muj i perdorur

155 EUR

03 Gush 10:31 Telefona celular , Fushë Kosovë

shitet urgjent

140 EUR

26 Korr 21:32 Telefona celular , Gjilan

I ri me paket

160 EUR

13 Korr 10:35 Telefona celular , Gjilan

1 jav i prdorun

185 EUR

13 Qer 23:13 Telefona celular , Lipjan

U shit��

170 EUR

05 Qer 16:35 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A30s

01 Pri 14:38 Telefona celular , Pejë

Samsung A30s

145 EUR

03 Mar 21:54 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung a30

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A30s | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione