Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A40 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Nën 15:26 Telefona celular , Gjilan

samsung A40

100 EUR

14 Nën 18:48 Telefona celular , Prizren

Samsung a50 128gb.

115 EUR

01 Nën 17:43 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A40 4/64 GB

115 EUR

11 Tet 15:11 Telefona celular , Prizren

U shittt

90 EUR

04 Tet 14:38 Telefona celular , Prizren

U shitttt

90 EUR

25 Sht 00:13 Telefona celular , Klinë

Shitet

1 EUR

26 Gush 18:22 Telefona celular , Gjakovë

Samsung A40

85 EUR Price Reduced

23 Qer 19:38 Telefona celular , Gjilan

shitet

80 EUR

19 Pri 14:34 Telefona celular , Drenas

A40 64/4 RAM Duos

110 EUR

04 Mar 17:01 Telefona celular , Prizren

Galaxy A40 4/64

95 EUR

01 Shk 21:35 Telefona celular , Gjilan

Samsung a40

95 EUR Price Reduced

15 Jan 03:20 Telefona celular , Viti

Samsung A40

35 EUR

15 Dhj 00:38 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsung a40

100 EUR

30 Nën 12:10 Telefona celular , Prishtinë

Samung a40 64gb

130 EUR

29 Nën 20:57 Telefona celular , Therandë

Samsung galaksy A40

28 Nën 11:42 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A40

120 EUR

25 Nën 16:50 Telefona celular , Gjilan

Samung a40 64gb

110 EUR

24 Tet 12:47 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung A40 64giga 4ram

145 EUR

12 Sht 14:16 Telefona celular , Pejë

Shes Samsung A40

90 EUR

12 Sht 14:11 Telefona celular , Deçan

Samsung Galaxy A40

85 EUR

16 Gush 14:35 Telefona celular , Gjilan

Shitet

09 Korr 19:10 Telefona celular , Gjilan

samsung a 40

125 EUR

07 Korr 12:43 Telefona celular , Gjilan

samsung 4 giga ram 64 memorje

100 EUR

02 Qer 22:40 Telefona celular , Ferizaj

shes samsung

140 EUR

01 Qer 19:26 Telefona celular , Ferizaj

samsung

150 EUR

01 Qer 19:08 Telefona celular , Ferizaj

samsung

150 EUR

19 Maj 16:50 Telefona celular , Skenderaj

Samsung A50

90 EUR

28 Pri 17:26 Telefona celular , Prizren

Shitet

16 Pri 17:41 Telefona celular , Prizren

Flm merrjep u shiiiiit

130 EUR

05 Pri 02:56 Telefona celular , Ferizaj

shitet Samsung A40

140 EUR

31 Mar 07:12 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy A40

116 EUR Price Reduced

18 Shk 15:35 Telefona celular , Besianë

Samsung A40

110 EUR

14 Shk 14:22 Telefona celular , Klinë

shes samsung galaxy A40

150 EUR

14 Shk 09:51 Telefona celular , Prizren

Sasmung A40s 64GB 6GB Ram Prefekt

155 EUR

31 Jan 16:54 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A40

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A40 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione