Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Jan 20:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

70 EUR

30 Dhj 21:21 Telefona celular , Gjakovë

Samung A5 2016

20 Dhj 00:57 Telefona celular , Gjilan

Samsung a5

230 EUR

09 Nën 00:42 Telefona celular , Gjilan

Blejm Telefona

20 Tet 13:16 Telefona celular , Ferizaj

samsung A5

18 Qer 18:25 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy A5

145 EUR

17 Qer 00:23 Telefona celular , Prizren

Samsung A5 2016

69 EUR

14 Maj 22:40 Telefona celular , Prizren

Shitet ose ndrrohet

65 EUR

05 Pri 13:31 Telefona celular , Vushtrri

Samsung A5

50 EUR

31 Mar 11:35 Telefona celular , Prishtinë

galaxy a5 2016

70 EUR Price Reduced

18 Mar 17:59 Telefona celular , Gjakovë

Samsung a5

10 Shk 19:21 Telefona celular , Drenas

A5 2016

72 EUR

12 Jan 11:46 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy A5

28 Dhj 21:01 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A5����

50 EUR

02 Nën 17:45 Telefona celular , Besianë

Samsung

21 Tet 17:54 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy a5

40 EUR Price Reduced

17 Tet 16:18 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A5 2017

110 EUR

07 Tet 12:35 Telefona celular , Besianë

Samaung

01 Sht 12:47 Telefona celular , Gjakovë

Samsung A5

17 Gush 21:14 Telefona celular , Lipjan

Samsung A5

100 EUR

17 Korr 07:31 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A5

70 EUR

13 Korr 19:29 Telefona celular , Prizren

A5 2016

65 EUR

27 Qer 14:34 Telefona celular , Besianë

Samsung

14 Qer 10:38 Telefona celular , Gjilan

Shitet tel. Mobil Sam

62 EUR

01 Qer 12:34 Telefona celular , Vushtrri

SAMSUNG A5 PERFEKT.

50 EUR Price Reduced

30 Maj 11:03 Telefona celular , Gjilan

Samsung A5 - 2017

170 EUR

30 Maj 03:07 Telefona celular , Gjakovë

Samung A5

130 EUR

29 Maj 22:48 Telefona celular , Prishtinë

Blejm Telefona

29 Maj 20:37 Telefona celular , Prishtinë

Blejm Telefona

19 Maj 12:27 Telefona celular , Drenas

Samsug a5 duos

80 EUR

17 Maj 18:33 Telefona celular , Prishtinë

A 5 2018

45 EUR

16 Pri 13:30 Telefona celular , Prizren

Shitet

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione