Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A52s

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A52s | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 01:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung a52s 5g

260 EUR

28 Tet 20:54 Telefona celular , Prishtinë

Shiten

09 Tet 17:50 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A52s 5G

249 EUR

05 Tet 18:32 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy A52S

250 EUR

05 Tet 11:41 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy A52S

250 EUR

24 Sht 23:57 Telefona celular , Viti

Samsung A52s 5G / 128GB

330 EUR

20 Sht 00:37 Telefona celular , Prishtinë

A52s 128GB 5G

270 EUR

19 Sht 11:24 Telefona celular , Prishtinë

A52s 128GB 5G

270 EUR

18 Sht 10:37 Telefona celular , Prishtinë

A52s 128GB 5G

270 EUR

17 Sht 23:20 Telefona celular , Prishtinë

A52s 128GB 5G

270 EUR

17 Sht 10:45 Telefona celular , Prishtinë

A 52s i ri ne paket

270 EUR

16 Sht 23:49 Telefona celular , Prishtinë

A52s 128GB 5G

270 EUR

16 Sht 11:46 Telefona celular , Prishtinë

A52s 128GB 5G

270 EUR

15 Sht 22:49 Telefona celular , Prishtinë

A 52s i ri ne paket

270 EUR

24 Gush 14:16 Telefona celular , Gjakovë

Samsung A52s

260 EUR

10 Qer 11:43 Telefona celular , Gjilan

shiten

15 Pri 08:50 Telefona celular , Prizren

Samsung A52s 5G 8Gb RAM 128Gb ROM

280 EUR

09 Pri 10:28 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung A52 128Gb

330 EUR

24 Shk 15:59 Shitorja Telefona celular , Vushtrri

shitet

350 EUR

12 Shk 17:07 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

12 Shk 14:42 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

12 Shk 11:43 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

12 Shk 09:23 Telefona celular , Kastriot

Samsung 5G A52 s

300 EUR

11 Shk 20:41 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

11 Shk 16:24 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

11 Shk 15:04 Telefona celular , Kastriot

A52s 128GB 5G

300 EUR

11 Shk 12:55 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

11 Shk 09:25 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

10 Shk 19:21 Telefona celular , Kastriot

A52s 128GB 5G

300 EUR

10 Shk 17:18 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

300 EUR

10 Shk 11:01 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

10 Shk 07:25 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

310 EUR

09 Shk 18:33 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

310 EUR

09 Shk 17:05 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G 128GB

330 EUR

09 Shk 15:32 Telefona celular , Kastriot

Samsung A52s 5G

330 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A52s | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione