Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A6 Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A6 Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 21:01 Telefona celular , Drenas

Samsung Aa 6+

85 EUR

27 Shk 11:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung A6+

105 EUR

18 Shk 13:12 Telefona celular , Gjilan

Samsung A6+

100 EUR

01 Jan 16:47 Telefona celular , Prizren

Samsung A6 Plus

105 EUR

13 Sht 10:58 Telefona celular , Prizren

Samsung A6+

65 EUR

12 Qer 11:51 Telefona celular , Ferizaj

telefon

04 Pri 17:10 Telefona celular , Prizren

u shittt

115 EUR

05 Shk 02:58 Telefona celular , Pejë

Ofert Samsung 40€

40 EUR Price Reduced

26 Jan 09:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy A6 Plus

120 EUR

25 Jan 13:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A6 Plus Duos

120 EUR

18 Jan 23:25 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy a6 plus

65 EUR

29 Dhj 11:54 Telefona celular , Lipjan

samsung A6 Plus

70 EUR

27 Sht 09:37 Telefona celular , Vushtrri

defekt ekrani

50 EUR

20 Sht 21:07 Telefona celular , Prishtinë

U shitt e gezofte maraklia.

110 EUR

26 Gush 19:57 Telefona celular , Gjakovë

Samsung A6+

70 EUR Price Reduced

21 Qer 01:20 Telefona celular , Gjilan

Samsung A6 Plus

83 EUR

19 Pri 15:34 Telefona celular , Gjilan

samsung A6+

60 EUR Price Reduced

31 Mar 07:12 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy A6+

112 EUR Price Reduced

14 Mar 12:50 Telefona celular , Besianë

Samsung A6 plus

120 EUR

06 Mar 09:57 Telefona celular , Prizren

A6 plus

135 EUR

14 Shk 19:02 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung a6+ ����

100 EUR

05 Shk 10:54 Telefona celular , Gjilan

Samsung a 6plus

90 EUR

14 Jan 09:57 Telefona celular , Prishtinë

A6 plus

110 EUR

14 Dhj 11:32 Telefona celular , Kastriot

shitet

90 EUR

12 Dhj 17:58 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy A6 Plus

150 EUR

03 Dhj 16:06 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung A6+

60 EUR

23 Nën 09:27 Telefona celular , Vushtrri

3 g me 32

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A6 Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione