Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A71

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A71 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:08 Telefona celular , Prizren

u shit flm

120 EUR

07 Dhj 11:07 Telefona celular , Prizren

Samsung a71 128gb.

159 EUR

30 Nën 20:40 Telefona celular , Ferizaj

SAMSUNG A71

160 EUR

23 Nën 10:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung A71

110 EUR

10 Nën 08:19 Telefona celular , Prizren

U shittt

175 EUR

29 Gush 18:49 Telefona celular , Prizren

Samsung A71 (128/6) perfekt

199 EUR

06 Pri 11:18 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A71 128gb / 8gb ram

189 EUR

20 Mar 01:01 Telefona celular , Lipjan

Samsung A71 sikur i ri!

200 EUR

16 Mar 11:33 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy A71

180 EUR Price Reduced

02 Mar 17:54 Telefona celular , Prizren

A71

170 EUR

19 Shk 12:23 Telefona celular , Prizren

u shittt

215 EUR

11 Dhj 20:51 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Galaxy A71

290 EUR

24 Nën 12:49 Telefona celular , Pejë

Shitet Samsung Galaxy A71 128GB 6GB RAM

130 EUR

20 Nën 12:43 Telefona celular , Pejë

Shitet Samsung Galaxy A71 128GB 6GB RAM

165 EUR

17 Nën 19:30 Telefona celular , Therandë

Shitet Samsung A 71

220 EUR

13 Nën 18:32 Telefona celular , Burim

Samsung A71

200 EUR

22 Tet 23:07 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A71 128gb 8gb ram

225 EUR

21 Tet 22:30 Telefona celular , Prizren

samsung a71

180 EUR

18 Gush 19:43 Telefona celular , Prishtinë

Shes

260 EUR

05 Gush 20:03 Telefona celular , Prizren

Samsung A71

230 EUR

29 Korr 01:15 Telefona celular , Prishtinë

Shite Samsung A71

290 EUR

15 Korr 11:07 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung A71

26 Qer 16:25 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy A71

300 EUR

26 Qer 15:45 Telefona celular , Gjilan

Samsung a71

320 EUR

19 Qer 10:35 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A71

215 EUR

15 Qer 19:15 Telefona celular , Prizren

Samsung A71

230 EUR

23 Maj 09:41 Telefona celular , Prizren

Samsung A71 6/128

250 EUR

17 Maj 22:22 Telefona celular , Gjilan

Shes Samsung A71

3 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A71 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione