Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:56 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG A8 64 GB MEMORY

100 EUR Price Reduced

11 Mar 10:14 Telefona celular , Prishtinë

U shit flm merrjep.

90 EUR

17 Jan 23:32 Telefona celular , Prishtinë

U shit flm

85 EUR

30 Dhj 14:43 Telefona celular , Prishtinë

Super tel

85 EUR Price Reduced

13 Tet 13:36 Telefona celular , Prishtinë

Perfekt

100 EUR

04 Tet 23:17 Telefona celular , Prishtinë

U shit flm merrjep.

85 EUR Price Reduced

04 Tet 14:44 Telefona celular , Prizren

U shittt

120 EUR

20 Sht 00:30 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy A8

150 EUR

25 Gush 19:14 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG A8 64 GB

110 EUR Price Reduced

07 Gush 01:50 Telefona celular , Prishtinë

U shitt.

110 EUR

30 Korr 16:53 Telefona celular , Pejë

Samsung A8

95 EUR

30 Korr 16:49 Telefona celular , Pejë

Samsung A8

95 EUR

22 Korr 21:29 Telefona celular , Pejë

Samsung A8

95 EUR

24 Shk 16:13 Telefona celular , Prizren

shiten telefona te ndryshem

100 EUR

23 Shk 20:05 Telefona celular , Prishtinë

Perfekt telefon.

100 EUR

08 Shk 17:45 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A8

85 EUR

26 Jan 20:06 Telefona celular , Gjakovë

Gjakova

100 EUR

18 Jan 23:24 Telefona celular , Prizren

samsung a80

160 EUR

03 Jan 22:05 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung galaxy A8

70 EUR

22 Dhj 09:37 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung galaxy a8

75 EUR

04 Dhj 23:54 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung galaxy a8

120 EUR

27 Nën 15:14 Telefona celular , Gjilan

Samsung A8 2018

110 EUR

22 Nën 17:59 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy a8

115 EUR

04 Qer 20:36 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a8

130 EUR

11 Maj 21:13 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a8

75 EUR

11 Pri 21:36 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

100 EUR

09 Pri 19:07 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

110 EUR

21 Mar 16:51 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a8 Ce Dous

95 EUR

13 Mar 12:23 Telefona celular , Ferizaj

Samsung a8 2018

120 EUR

19 Shk 08:56 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung A8,32Gb,4Gb ram

140 EUR

18 Shk 20:53 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung A8

140 EUR

16 Shk 22:41 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A8 (2018)

170 EUR

07 Shk 23:51 Telefona celular , Prishtinë

U shit. Flm merrjep.

145 EUR

07 Shk 22:12 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A8 (2018)

170 EUR

31 Jan 00:01 Telefona celular , Gjilan

Galaxy A8 (2018) ✅

160 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantume.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

20 Jan 23:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i garantum.

155 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione