Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy A9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A9 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Dhj 16:37 Telefona celular , Gjilan

samsung a9

110 EUR

15 Sht 23:03 Telefona celular , Shtime

Samsung A9

135 EUR

14 Maj 09:47 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A9 128GB

140 EUR

07 Mar 22:57 Telefona celular , Ferizaj

Shitet A9 Pro

50 EUR

10 Jan 15:28 Telefona celular , Prizren

FLM MERRJEP KOM SHIT

160 EUR

07 Jan 23:53 Telefona celular , Prizren

Samsung A9 6GB RAM Snapdragon

200 EUR

06 Jan 14:51 Telefona celular , Prizren

Samsung A9 6GB RAM Snapdragon

200 EUR

25 Dhj 15:46 Telefona celular , Prizren

Samsung A9 6gb RAM New

219 EUR

25 Dhj 13:27 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A9 6gb RAM

220 EUR

21 Dhj 15:32 Telefona celular , Gjilan

Samsung A9

150 EUR

26 Nën 20:50 Telefona celular , Skenderaj

Shes

200 EUR

10 Nën 10:55 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung A9

165 EUR

09 Nën 20:25 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG Galaxy A9 2018

180 EUR

17 Tet 13:36 Telefona celular , Prizren

Samsung A9 6gb RAM

200 EUR

30 Sht 17:05 Telefona celular , Ferizaj

Shitet urgjent

170 EUR

13 Sht 18:28 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A9

299 EUR

06 Sht 13:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A9 60 euro

60 EUR

10 Gush 20:12 Telefona celular , Shtime

Samsung A9

200 EUR

17 Mar 17:56 Telefona celular , Prizren

U shittt

245 EUR

07 Nën 12:35 Telefona celular , Gjilan

Samsung A9 si i ri ��

259 EUR Price Reduced

21 Tet 10:56 Telefona celular , Prizren

U shittt

280 EUR

21 Sht 22:56 Telefona celular , Gjilan

Xiaomi Pocophone F1 u shitt

250 EUR

06 Gush 19:52 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung A9

350 EUR

23 Maj 11:42 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy A7

230 EUR

16 Maj 05:52 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A9

400 EUR

07 Maj 16:23 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A9

400 EUR

28 Pri 15:06 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy A9

480 EUR

31 Mar 19:56 Telefona celular , Ferizaj

Shitet a9

100 EUR Price Reduced

13 Shk 21:17 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy A9 2018

430 EUR

26 Jan 18:20 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Urgjent. Samsung A9

230 EUR Price Reduced

25 Mar 13:03 Telefona celular , Prishtinë

Shes

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A9 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione