Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Ace 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Ace 2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Shk 15:20 Telefona celular , Prizren

Samsung GALAXY Ace

06 Jan 19:31 Telefona celular , Prishtinë

SHES samsung Galaxy ace 2

35 EUR

30 Pri 12:55 Telefona celular , Besianë

samsung

50 EUR

21 Pri 17:58 Telefona celular , Prishtinë

shes samsung galaxe ace 2

40 EUR

25 Mar 20:23 Telefona celular , Gjakovë

samsung ace 2

30 EUR

24 Mar 23:05 Telefona celular , Pejë

Shes Samsung Galaxy Ace 2

20 EUR

11 Shk 10:52 Telefona celular , Drenas

shes samsung ace 2

45 EUR

05 Shk 09:18 Telefona celular , Gjakovë

Samsung

25 EUR

04 Shk 17:49 Telefona celular , Gjakovë

samsug

25 EUR

11 Dhj 19:53 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Ac 2

40 EUR Price Reduced

02 Dhj 09:03 Telefona celular , Vushtrri

samsung ace 2

35 EUR

24 Maj 20:50 Telefona celular , Vushtrri

samsung galaxy ace 2

45 EUR

18 Maj 09:05 Telefona celular , Gjakovë

Samsung ace 2

40 EUR

17 Pri 11:59 Telefona celular , Prishtinë

samsung ace 2

50 EUR

28 Mar 09:49 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy Ace 2

140 EUR

22 Mar 12:31 Telefona celular , Prizren

ndrrim i munshem

35 EUR

05 Mar 01:14 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung mini s2

30 EUR

25 Shk 22:01 Telefona celular , Ferizaj

samsung ace 2

50 EUR

22 Shk 22:27 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s2 dhe htc

55 EUR

18 Shk 14:27 Telefona celular , Ferizaj

samsung ace 2

55 EUR

08 Shk 23:47 Telefona celular , Ferizaj

Samsung ace 2

65 EUR

02 Shk 21:18 Telefona celular , Klinë

Samsung

50 EUR

02 Shk 18:32 Telefona celular , Rahovec

samsung

70 EUR

19 Nën 20:03 Telefona celular , Prizren

samsung acer2

60 EUR

18 Nën 15:23 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy ace 2

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Ace 2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione