Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Ace 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Ace 3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Tet 00:02 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy Ace 3

50 EUR

04 Gush 13:07 Telefona celular , Ferizaj

Galaxy ace3 duos

22 EUR

07 Tet 17:58 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ace 3 duos

60 EUR

02 Tet 09:02 Telefona celular , Prishtinë

Telefon

20 EUR

16 Sht 17:27 Telefona celular , Prizren

Samsung ace3

50 EUR

15 Sht 21:34 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

65 EUR

23 Pri 15:58 Telefona celular , Ferizaj

Galaxy ACE 3 Duos

40 EUR

15 Pri 15:23 Telefona celular , Ferizaj

Ace 3 duos

40 EUR

31 Mar 20:43 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG ACE 3

55 EUR

16 Mar 22:27 Telefona celular , Ferizaj

Shes tel Samsung ACE3

35 EUR

13 Shk 01:10 Telefona celular , Prizren

samsung duos ace3 shitet urgjent

30 EUR Price Reduced

13 Jan 11:55 Telefona celular , Skenderaj

Shitet samsung

45 EUR

09 Nën 15:04 Telefona celular , Prizren

samsung galaxy

50 EUR

01 Nën 23:02 Telefona celular , Gjilan

Samsung s 4 aktiv

135 EUR

27 Sht 11:44 Telefona celular , Besianë

Telefonat ne shitje

10 EUR

16 Sht 17:13 Telefona celular , Pejë

samung galaxy ace 3

80 EUR

25 Korr 02:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Ace 3

45 EUR

28 Qer 14:12 Telefona celular , Prishtinë

Telefon Samsung Galaxy ace3

75 EUR

07 Qer 18:29 Telefona celular , Skenderaj

samsung Ac3 duos

85 EUR

29 Maj 00:52 Telefona celular , Prizren

samsung ace 3

100 EUR

19 Maj 15:50 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Note 1-N7000

85 EUR

27 Pri 17:38 Telefona celular , Ferizaj

shes samsung ace 3

60 EUR

19 Mar 13:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Ace 3

75 EUR

06 Mar 14:38 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy Ace 3

89 EUR Price Reduced

18 Shk 12:06 Telefona celular , Gjilan

Shes samsungat

25 EUR

13 Jan 16:38 Telefona celular , Pejë

Galaxy Ace 3

120 EUR

24 Dhj 16:19 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy ace 3

100 EUR

23 Dhj 21:16 Telefona celular , Gjakovë

Shitet per pjese S.Galaxy ace 3

15 EUR

20 Dhj 15:01 Telefona celular , Gjakovë

Samsung galaxy ace 3

20 EUR

29 Gush 15:15 Telefona celular , Prishtinë

Samung galaxy ace 3 me

65 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Ace 3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione