Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Alpha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Alpha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Dhj 22:16 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy alpha

36 EUR Price Reduced

30 Jan 21:52 Telefona celular , Gjilan

Samsung Alfa 32gb

80 EUR

15 Tet 15:54 Telefona celular , Lipjan

galaxy alpha

50 EUR

09 Sht 23:17 Telefona celular , Lipjan

Samsung galaxy alfa

90 EUR

02 Korr 14:39 Telefona celular , Gjilan

Hjhjhhjjhjhjh

1 EUR Price Reduced

27 Qer 13:19 Telefona celular , Rahovec

Galaxy Alpha

75 EUR

23 Pri 15:48 Telefona celular , Ferizaj

Samsung alfa

70 EUR

11 Pri 11:25 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy Alpha 32Gb 4G

55 EUR

30 Jan 20:50 Telefona celular , Prishtinë

telefon 35€

35 EUR

26 Jan 22:52 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy Alpha

90 EUR

18 Jan 10:14 Telefona celular , Ferizaj

samsung alpha

75 EUR

18 Nën 11:23 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG ALPHA 32GB

80 EUR

18 Sht 18:43 Telefona celular , Prizren

Samsung Alpha 8 2018

280 EUR

25 Korr 22:44 Telefona celular , Ferizaj

Samsung

65 EUR

27 Maj 20:59 Telefona celular , Pejë

Samsung

70 EUR

04 Maj 02:44 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Alpha

110 EUR

22 Pri 19:56 Telefona celular , Prizren

Samsung Alpha 32gb

90 EUR

21 Pri 20:13 Telefona celular , Ferizaj

Shes samsung Alpha 32 gb

110 EUR

02 Pri 17:57 Telefona celular , Prizren

Samsung

02 Pri 17:37 Telefona celular , Prizren

samsung

18 Shk 13:49 Telefona celular , Viti

Samsung Galaxy Alpha 32 giga

100 EUR

03 Shk 12:01 Telefona celular , Lipjan

Samsung Alfa

50 EUR

27 Jan 16:42 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy ALPHA gold

135 EUR

13 Jan 12:55 Telefona celular , Prishtinë

Shiten dy telefona

130 EUR

24 Dhj 00:41 Telefona celular , Prishtinë

alfa

75 EUR

23 Dhj 12:13 Telefona celular , Prizren

Shes telefonin

90 EUR

24 Nën 23:20 Telefona celular , Gjakovë

Shes samsung

110 EUR

24 Nën 23:08 Telefona celular , Gjakovë

Shes Samsung alpha

110 EUR Price Reduced

16 Nën 15:33 Telefona celular , Gjilan

samsung alpha

90 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Alpha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione