Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Core

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Core | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Korr 19:20 Telefona celular , Ferizaj

Shes samsung xcore 4

50 EUR

07 Jan 10:35 Telefona celular , Kastriot

Shitet urgjent

30 EUR

08 Korr 18:03 Telefona celular , Pejë

shitet

13 Gush 13:05 Telefona celular , Prishtinë

Shes telefonat

15 Mar 18:00 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy core dhe wiko

55 EUR

22 Dhj 17:42 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung

40 EUR Price Reduced

17 Dhj 09:07 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy core

25 EUR

17 Nën 18:13 Telefona celular , Dragash

Ekran

17 Pri 23:19 Telefona celular , Klinë

Samsung Galaxy Core

60 EUR

16 Pri 18:46 Telefona celular , Gjilan

samsung galaxy core duos original

45 EUR

01 Pri 20:37 Telefona celular , Gjilan

Samsung

40 EUR

24 Mar 09:49 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy Duos Gt-i8262

80 EUR

01 Mar 08:47 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung galaxy core dous

55 EUR

23 Shk 02:19 Telefona celular , Prishtinë

Besi

55 EUR

05 Shk 19:41 Telefona celular , Malishevë

shitet

85 EUR

29 Jan 23:15 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy

70 EUR

08 Jan 17:29 Telefona celular , Pejë

Samsung grand 4g

117 EUR Price Reduced

23 Dhj 20:05 Telefona celular , Drenas

ore e menqur

30 EUR

20 Dhj 17:40 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxi

125 EUR

06 Nën 13:03 Telefona celular , Deçan

samsung galaxy Core

100 EUR

23 Korr 15:39 Telefona celular , Prizren

samsung

02 Korr 17:02 Telefona celular , Klinë

Galaxy s2 core

25 Maj 19:36 Telefona celular , Gjilan

shitet samsung galaxy core

55 EUR

11 Pri 11:26 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy

70 EUR

04 Pri 12:37 Telefona celular , Drenas

Shes samsung galaxy

90 EUR

21 Mar 16:22 Telefona celular , Ferizaj

Samsung G350 Core

70 EUR Price Reduced

25 Shk 14:28 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy W

50 EUR Price Reduced

13 Shk 16:23 Telefona celular , Prizren

Samsung core duos

65 EUR

21 Jan 19:12 Telefona celular , Prishtinë

Galaxy Core

35 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Core | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione