Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Core II

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Core II | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 19:45 Telefona celular , Gjilan

shitet samsung urgjend

09 Shk 23:16 Telefona celular , Pejë

Shes telin dhe bicikllen

22 Jan 04:36 Telefona celular , Therandë

telefon core2 samsung

30 EUR

29 Sht 14:36 Telefona celular , Ferizaj

galaxy core II

30 EUR

28 Gush 14:18 Telefona celular , Prizren

shitet samsung galaxy core 2

25 EUR

21 Mar 23:51 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung core 2

80 EUR

13 Mar 18:27 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy core 2 duos

35 EUR

05 Mar 20:37 Telefona celular , Gjakovë

Shitet

45 EUR

06 Tet 22:47 Telefona celular , Vushtrri

Telefon

50 EUR

04 Maj 23:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy core 2 duos

70 EUR

07 Pri 21:04 Telefona celular , Besianë

Samsung core 2

35 EUR

19 Shk 23:11 Telefona celular , Besianë

Galaxy Core 2

60 EUR

14 Shk 00:01 Telefona celular , Prizren

Shitet ndrrohet

45 EUR

01 Jan 20:03 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Core 2

40 EUR

03 Dhj 21:43 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

70 EUR

22 Tet 13:20 Telefona celular , Viti

Shes

55 EUR

22 Tet 09:13 Telefona celular , Gjilan

dk

10 EUR

17 Tet 10:16 Telefona celular , Gjilan

Galaxy Core II

55 EUR

10 Tet 18:43 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung core 2

50 EUR

19 Gush 13:45 Telefona celular , Ferizaj

Samsung galaxy core2

55 EUR

04 Maj 20:57 Telefona celular , Prizren

SHITET SAMSUNG GALAXY CORE 2!!

80 EUR

05 Mar 22:23 Telefona celular , Drenas

Urgjent shes Samung Core 2 DUOS

65 EUR

16 Jan 22:03 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Duos

40 EUR

27 Dhj 15:52 Telefona celular , Prizren

Samsung core2 duos

70 EUR

17 Dhj 22:29 Telefona celular , Gjakovë

Samsung core 2

55 EUR

05 Dhj 16:41 Telefona celular , Prizren

Shitet telefoni galaxy core 2

120 EUR

02 Dhj 19:25 Telefona celular , Gjakovë

samsung galaxy core 2

65 EUR Price Reduced

20 Nën 10:33 Telefona celular , Gjakovë

samsung core 2 duos

60 EUR

05 Sht 15:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy Core ll

115 EUR

21 Gush 01:24 Telefona celular , Gjakovë

samsung

45 EUR

19 Gush 14:10 Telefona celular , Prizren

shes samsung core 2

24 Qer 01:24 Telefona celular , Therandë

Shes Samsung Galaxy

10 Qer 10:47 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy core duos

50 EUR

29 Maj 18:27 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy Core II

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Core II | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione