Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Core Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Core Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Shk 21:01 Telefona celular , Drenas

Shes samsung galaxy core plus

35 EUR

26 Korr 03:06 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung core plus

35 EUR

10 Shk 19:26 Telefona celular , Drenas

Shes 2telefonat

29 Jan 20:07 Telefona celular , Prishtinë

SHITET URGJEENTT

39 EUR

18 Dhj 21:03 Telefona celular , Viti

shitet samsungi

50 EUR

14 Gush 18:57 Telefona celular , Vushtrri

samsung

30 EUR

03 Gush 00:44 Telefona celular , Gjilan

ngjendje trregullt

50 EUR

08 Pri 20:37 Telefona celular , Klinë

Samsung

70 EUR

12 Shk 17:01 Telefona celular , Gjilan

Samsung SG350

50 EUR

03 Shk 18:18 Telefona celular , Gjakovë

shesh samsung galaxy core plus

50 EUR

28 Jan 23:22 Telefona celular , Gjakovë

samsung core plus

60 EUR

25 Jan 13:42 Telefona celular , Ferizaj

shitet

75 EUR

21 Jan 14:00 Telefona celular , Prishtinë

Shes telefonin

15 EUR

16 Jan 00:52 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

30 EUR

06 Jan 16:07 Telefona celular , Prizren

U shitttt u.shittt 45 euro cash

51 EUR

11 Nën 20:17 Telefona celular , Ferizaj

2 Samsung Galaxy Core Plus

110 EUR

23 Korr 17:20 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung Galaxy Core Plus

60 EUR

04 Qer 21:33 Telefona celular , Ferizaj

Tel Samsung

85 EUR

13 Maj 21:35 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Core Plus

70 EUR Price Reduced

11 Pri 03:04 Telefona celular , Gjilan

shitet samsung

80 EUR

08 Pri 19:05 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Core Plus

100 EUR

31 Mar 22:50 Telefona celular , Prizren

Samsung core plus

65 EUR

25 Mar 14:19 Telefona celular , Gjilan

Shes

50 EUR Price Reduced

21 Mar 23:13 Telefona celular , Prizren

Samsung

65 EUR

18 Mar 22:57 Telefona celular , Prizren

Samsung

70 EUR

07 Mar 22:14 Telefona celular , Pejë

samsung

50 EUR

13 Shk 14:30 Telefona celular , Prizren

samsung galaxy core plus(SM-G350)

80 EUR

08 Shk 19:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

65 EUR

21 Jan 13:51 Telefona celular , Gjilan

Samsung core plus

100 EUR

20 Jan 20:15 Telefona celular , Ferizaj

Galaxy core plus

85 EUR

04 Jan 21:04 Telefona celular , Deçan

u shit Samsun core plus

125 EUR

18 Nën 15:43 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG GALAXY CORE +

50 EUR

15 Tet 17:14 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy core plus

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Core Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione