Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Duos 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Duos 2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Dhj 19:38 Telefona celular , Prishtinë

Shiten telefona

10 EUR

11 Mar 19:18 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung Duos

16 EUR Price Reduced

26 Dhj 23:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s2 dous

45 EUR

15 Dhj 14:12 Telefona celular , Pejë

Samsung Duos

50 EUR

25 Dhj 11:26 Telefona celular , Lipjan

Samsung duos 1

35 EUR

06 Dhj 20:51 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Duos

30 EUR

26 Nën 14:41 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung duos

39 EUR Price Reduced

15 Sht 15:08 Telefona celular , Pejë

Samsung

110 EUR

18 Korr 20:05 Telefona celular , Ferizaj

Samsung

15 EUR

29 Qer 14:03 Telefona celular , Prizren

samsung dues

70 EUR Price Reduced

19 Mar 21:07 Telefona celular , Besianë

Shitet Samsung DUOS me dy kartela

30 EUR Price Reduced

18 Mar 12:08 Telefona celular , Shtime

Samsung

30 EUR Price Reduced

02 Shk 12:00 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG

30 EUR

03 Jan 20:44 Telefona celular , Besianë

Samsung

16 Nën 18:27 Telefona celular , Mitrovicë

SAMSUNG J1 DUOS

100 EUR

20 Tet 13:48 Telefona celular , Pejë

Shitet

100 EUR

18 Gush 23:15 Telefona celular , Ferizaj

shes samsung Y DUOS

40 EUR

15 Gush 00:29 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

45 EUR

21 Korr 15:43 Telefona celular , Mitrovicë

Shes samsung duos 30€

30 EUR

02 Pri 09:25 Telefona celular , Pejë

e shes ose boi ndrrim me ipone 4s

70 EUR

07 Mar 15:43 Telefona celular , Skenderaj

Samsung

55 EUR

21 Shk 20:05 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Galaxy

18 Shk 10:14 Telefona celular , Prizren

Kush don me ble

70 EUR

17 Shk 21:07 Telefona celular , Prizren

Dush don

70 EUR

17 Shk 12:18 Telefona celular , Prizren

Samsung DUOS GT-S7582

40 EUR

15 Shk 08:18 Telefona celular , Mitrovicë

Shes samsung duos 40€

40 EUR

12 Shk 10:14 Telefona celular , Besianë

+3774523991

90 EUR

08 Shk 20:37 Telefona celular , Prizren

samsung

70 EUR

04 Shk 17:40 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung duos

30 EUR

21 Jan 22:47 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Duos

120 EUR

20 Jan 09:44 Telefona celular , Prishtinë

Samsung core duos

45 EUR

07 Jan 19:33 Telefona celular , Ferizaj

Samsung duos

50 EUR

27 Dhj 22:12 Telefona celular , Prizren

Samsung duos

99 EUR

18 Dhj 19:53 Telefona celular , Prizren

Samsung grand duos gt-19082 urgjendtt

105 EUR Price Reduced

04 Dhj 15:48 Telefona celular , Gjilan

Samsung

100 EUR

02 Dhj 19:16 Telefona celular , Vushtrri

samsung galaxy s duos 2

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Duos 2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione