Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J2 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Dhj 17:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shitet Samsung J2 Prime

20 EUR Price Reduced

23 Dhj 00:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Gjakovë

Samsung Galaxy J2 2020

60 EUR Price Reduced

06 Tet 23:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Kastriot

Samsung J2 Pro

20 EUR

12 Qer 17:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prizren

Shes

90 EUR

10 Nën 06:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Besianë

Samsung

28 Tet 11:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Ferizaj

Samsung Galaxy J2 DUOS

47 EUR Price Reduced

30 Sht 13:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shitet tel samsung J2

50 EUR

24 Sht 17:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Vushtrri

Shitet tel J2

50 EUR

16 Sht 18:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shitet tel samsung J2

55 EUR

14 Sht 08:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Tel samsung J2

50 EUR

02 Sht 10:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prizren

Samsung galaxy j2

25 EUR

23 Gush 09:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Samsung

30 EUR

23 Korr 12:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Ferizaj

Samsung Galaxy J2

17 Korr 16:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Gjilan

SHITET

30 EUR Price Reduced

07 Qer 19:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Pejë

Telefon j2 samsung

50 EUR

29 Pri 16:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Viti

Samsung shitet ose ndrrohet me objektiv Canonit

45 EUR

31 Mar 15:23 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prizren

U shittt

45 EUR

Shitësit të Besuar
24 Mar 17:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Viti

Samsung me dy karta

42 EUR

08 Mar 12:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Mitrovicë

SAMSUNG J2PRO

6 EUR

18 Dhj 17:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Pejë

shes samsung j2 ne gjendje 10/10

40 EUR

10 Dhj 21:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Ferizaj

Samsung dy kartela

65 EUR

22 Nën 09:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Ferizaj

J2 pro

15 Nën 17:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shes samsung J2

25 EUR

14 Nën 13:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Samsung shum i ruajtun

27 EUR Price Reduced

12 Nën 08:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shes samsung shum i ruajtun

30 EUR

08 Nën 18:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Samsung j2 core

70 EUR

01 Nën 16:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Burim

shitet samsungu

24 Tet 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Ferizaj

Samsung galaxy j2 sikur i ri asnje grith

40 EUR

18 Tet 01:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Ferizaj

J2pro

14 Tet 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Vushtrri

Samsung Galaxy J2

55 EUR

10 Tet 20:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shitet samsung j2 core

80 EUR

05 Sht 12:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

samsung j2pro (2018)

60 EUR

24 Gush 16:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prizren

Samsung j2 core 8gb ram

50 EUR

20 Gush 19:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Gjilan

Shitet samsung prime j2

70 EUR

17 Korr 15:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Mitrovicë

Samsung j2 pro 2018

55 EUR

11 Qer 20:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Drenas

Samsung j2

5 EUR Price Reduced

06 Maj 11:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prishtinë

Shes j2prime iri 2016

45 EUR

05 Maj 14:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Skenderaj

Shes

45 EUR

04 Maj 18:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Vushtrri

Shes

50 EUR

29 Pri 21:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Lipjan

Samsung J2 core 2018

75 EUR

29 Pri 19:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Vushtrri

Shes

55 EUR

10 Pri 17:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Vushtrri

Samsung Galaxy J2 2018

80 EUR

09 Pri 15:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Lipjan

shes samsung j2 ne gjendje perfect

70 EUR

28 Mar 10:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Skenderaj

Shes

60 EUR

13 Mar 20:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Viti

Samsung J2 core

75 EUR

27 Shk 10:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Shtime

J2 Core 2018 I RI pa perdor

80 EUR

10 Shk 13:37 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prizren

U shittt

55 EUR

Shitësit të Besuar
06 Shk 14:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Prizren

Samsung J2 Duo sim

60 EUR

23 Jan 15:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy J2 Core

95 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione