Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy J3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:42 Telefona celular , Ferizaj

Samsung J3 Pro

60 EUR Price Reduced

21 Mar 11:00 Telefona celular , Prizren

Samsung J3

40 EUR

19 Mar 18:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

50 EUR

04 Jan 10:59 Telefona celular , Prizren

J3 2016

45 EUR

04 Jan 10:59 Telefona celular , Prizren

J3 2016

45 EUR

13 Dhj 06:51 Telefona celular , Besianë

Telefoni në shitje samsung J3

55 EUR

20 Sht 00:41 Telefona celular , Therandë

Samsung J3 pro

100 EUR

18 Sht 10:17 Telefona celular , Besianë

samsung

1 EUR

27 Gush 16:24 Telefona celular , Prizren

Telefon celular

40 EUR

02 Gush 20:34 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy J3-6 Duos

20 EUR Price Reduced

14 Mar 23:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J3(2017).

70 EUR

14 Mar 23:30 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J3(2017).

70 EUR

11 Mar 09:32 Telefona celular , Prizren

Shes

40 EUR

05 Mar 13:40 Telefona celular , Gjilan

samsung

30 EUR

18 Shk 22:56 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

40 EUR Price Reduced

04 Shk 13:58 Telefona celular , Besianë

Samsung j3 sim2

1 EUR

03 Shk 15:40 Telefona celular , Pejë

Samsung J3 Pro

60 EUR

23 Jan 02:24 Telefona celular , Besianë

Samsung galaxy j3

1 EUR

17 Jan 17:14 Telefona celular , Prizren

samsung

25 EUR

31 Dhj 13:09 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy J3����

40 EUR

30 Dhj 13:13 Telefona celular , Besianë

shes samsung j3

40 EUR

26 Dhj 21:18 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung J3

35 EUR

25 Dhj 17:45 Telefona celular , Drenas

Samsung j3

50 EUR Price Reduced

21 Dhj 10:14 Telefona celular , Besianë

Shes samsung j3 16

19 Dhj 17:17 Telefona celular , Besianë

Shes samsung j3 16

35 EUR

24 Nën 19:58 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

55 EUR

09 Tet 14:58 Telefona celular , Drenas

Samsung J3 2017 16 GB

60 EUR

27 Sht 23:02 Telefona celular , Prizren

Shes Samsung Galaxy J3

50 EUR Price Reduced

21 Sht 15:39 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy J3 2016

35 EUR

29 Gush 14:35 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy J3

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione