Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy J4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 23:12 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

80 EUR

27 Nën 12:04 Telefona celular , Gjakovë

Samsung J4

40 EUR

27 Nën 11:52 Telefona celular , Gjakovë

Samung J4

40 EUR

19 Tet 15:13 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy J4

70 EUR

06 Tet 14:38 Telefona celular , Prizren

Samsung j4

80 EUR

20 Qer 19:06 Telefona celular , Ferizaj

Samsung j4plus

55 EUR

05 Pri 02:57 Telefona celular , Lipjan

Samsung galaxy j4

60 EUR

17 Mar 10:49 Telefona celular , Lipjan

Samsung galaxy j4

70 EUR

15 Mar 12:30 Telefona celular , Lipjan

Samsung galaxy J4

70 EUR

30 Dhj 12:30 Telefona celular , Skenderaj

Samsung

90 EUR

27 Dhj 21:33 Telefona celular , Zveçan

2 kartela

70 EUR

07 Dhj 09:46 Telefona celular , Gjilan

Telefon j4 2018

60 EUR

24 Nën 09:46 Telefona celular , Gjilan

SAMSUNG J4

60 EUR

18 Gush 21:09 Telefona celular , Besianë

shes samsung j4core 2019

75 EUR

17 Gush 12:18 Telefona celular , Malishevë

Galaxy J4

100 EUR

09 Gush 17:07 Telefona celular , Prishtinë

samsung

75 EUR

26 Korr 14:47 Telefona celular , Shtime

Shitet tel

290 EUR

25 Korr 18:55 Telefona celular , Mitrovicë

samsung j5 2016

80 EUR

28 Qer 19:58 Telefona celular , Ferizaj

Samsung galaksi J4 core duos ganc iri

100 EUR

03 Qer 19:43 Telefona celular , Prishtinë

Samsung j4

80 EUR

29 Maj 04:21 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J4

70 EUR

03 Pri 15:38 Telefona celular , Gjakovë

Samsung j4 i ri

99 EUR

21 Shk 18:11 Telefona celular , Prizren

Samsung J4

75 EUR Price Reduced

06 Shk 23:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung J4

100 EUR

05 Shk 23:32 Telefona celular , Prizren

Samsung J4

95 EUR

05 Shk 18:59 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung J4 2019 shitet urgjend

65 EUR

04 Shk 17:35 Telefona celular , Drenas

samsung

50 EUR

04 Shk 13:57 Telefona celular , Drenas

Samsung j4 urgjend

60 EUR

31 Jan 21:03 Telefona celular , Gjilan

Samsung J4

100 EUR

27 Jan 14:33 Telefona celular , Prizren

Samsung J4

75 EUR

13 Dhj 15:55 Telefona celular , Fushë Kosovë

90

90 EUR

06 Dhj 13:40 Telefona celular , Prizren

Samsung J4 2018

70 EUR

02 Dhj 21:17 Telefona celular , Prizren

Samsung j4 2018 me Dy kartela

90 EUR

02 Dhj 21:17 Telefona celular , Gjilan

Samsung j4

90 EUR

12 Nën 14:05 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung J4

95 EUR

19 Gush 10:51 Telefona celular , Ferizaj

samsung

80 EUR

11 Gush 17:49 Telefona celular , Kastriot

Shitet

100 EUR

09 Gush 23:18 Telefona celular , Lipjan

Ne gjendje te rregullt

110 EUR

11 Korr 16:42 Telefona celular , Ferizaj

Samsung j4 2018

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione