Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy J6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:24 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J6

70 EUR

27 Mar 17:23 Telefona celular , Prishtinë

Shes Samsung J6

70 EUR

24 Mar 15:26 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

45 EUR

24 Mar 15:21 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

45 EUR

19 Shk 16:23 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

60 EUR

19 Shk 16:17 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

60 EUR

13 Shk 19:46 Telefona celular , Besianë

Shitet samsung j6

75 EUR

08 Shk 21:05 Telefona celular , Besianë

Shitet samsung j6 shum i rujtun

85 EUR

19 Jan 23:04 Telefona celular , Besianë

Samsung j6

60 EUR

24 Dhj 18:27 Telefona celular , Besianë

Samsung j6 shum i rujtun

90 EUR

21 Nën 03:04 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

60 EUR

15 Tet 01:52 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy j6 2018 perfekt.

50 EUR

10 Sht 13:19 Telefona celular , Prishtinë

Samsung j6 (40euro)

40 EUR

05 Sht 23:54 Telefona celular , Prishtinë

SHITET telefoni

60 EUR

05 Sht 23:54 Telefona celular , Prishtinë

SHITET telefoni

60 EUR

08 Korr 21:40 Telefona celular , Vushtrri

Smasung J6

45 EUR

06 Korr 21:26 Telefona celular , Vushtrri

Samsung j6

45 EUR

05 Korr 21:33 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Telefoni

50 EUR

30 Pri 01:07 Telefona celular , Prishtinë

Shes ose ndrroj samsung j6

80 EUR

10 Shk 18:35 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung j6

60 EUR Price Reduced

18 Jan 18:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

22 EUR Price Reduced

27 Dhj 08:35 Telefona celular , Drenas

Telefonat

23 Nën 18:46 Telefona celular , Gjilan

Shitet samsung galaxy J6 plus

95 EUR Price Reduced

21 Tet 10:33 Telefona celular , Gjilan

Samsung

25 EUR

14 Tet 11:15 Telefona celular , Gjilan

Samsung

45 EUR

02 Tet 10:48 Telefona celular , Besianë

Samsung Galaxy J6

75 EUR

20 Sht 01:33 Telefona celular , Besianë

Samsung Galaxy J6

75 EUR

15 Sht 09:59 Telefona celular , Besianë

Samsung Galaxy J6

75 EUR

14 Sht 15:36 Telefona celular , Gjilan

Samsung

17 Gush 19:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J6

50 EUR

17 Gush 19:25 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung J6 32GB

50 EUR

07 Qer 17:10 Telefona celular , Prishtinë

shes samsung j6

80 EUR

13 Maj 19:46 Telefona celular , Shtime

Samsung j6

45 EUR

10 Maj 20:42 Telefona celular , Prishtinë

Samsung j6

65 EUR

12 Pri 17:17 Telefona celular , Prizren

Samsung j6 2018

70 EUR

28 Mar 11:54 Telefona celular , Prishtinë

Shes samsung j6 32GB

40 EUR

24 Mar 21:51 Telefona celular , Prizren

Shitet

90 EUR

15 Mar 15:57 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy j6 si i ri

90 EUR Price Reduced

06 Mar 11:34 Telefona celular , Vushtrri

Samsung j6 32gb

80 EUR Price Reduced

15 Shk 14:55 Telefona celular , Vushtrri

Samsung j6 32gb

85 EUR

04 Shk 02:02 Telefona celular , Gjilan

Samsung J6

65 EUR

29 Jan 14:02 Telefona celular , Gjilan

Shitet

27 Jan 00:09 Telefona celular , Drenas

Shes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione