Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy J7 Pro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J7 Pro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 14:44 Telefona celular , Gjilan

Samsung J7 Pro

80 EUR

30 Korr 14:22 Telefona celular , Fushë Kosovë

J7PRO

100 EUR

09 Shk 00:58 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy J7 Pro (32GB)

105 EUR

03 Shk 20:16 Telefona celular , Lipjan

Samsung j7pro

115 EUR

12 Jan 19:37 Telefona celular , Therandë

Shitet

80 EUR

05 Jan 22:22 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung J7 pro

40 EUR

23 Nën 21:28 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung j7 2017

2 EUR

05 Nën 19:04 Telefona celular , Ferizaj

Shes

1 EUR

04 Nën 17:16 Telefona celular , Ferizaj

Shes

07 Tet 09:32 Telefona celular , Ferizaj

Samsung

05 Tet 10:13 Telefona celular , Prishtinë

samsung j7 pro

90 EUR

03 Tet 22:04 Telefona celular , Prishtinë

samsung j7 pro

90 EUR

13 Sht 18:36 Telefona celular , Prishtinë

samsung j7 pro

90 EUR Price Reduced

30 Gush 19:55 Telefona celular , Prizren

Samsung j7 duos

30 EUR

28 Maj 02:09 Telefona celular , Gjakovë

Samsung galaxy j7 pro

55 EUR

17 Pri 13:08 Telefona celular , Prishtinë

Shitet j7 Pro

90 EUR

10 Jan 18:35 Telefona celular , Lipjan

u shit flm

115 EUR

23 Dhj 11:31 Telefona celular , Pejë

Samsung J7 PRO 2017

06 Nën 00:01 Telefona celular , Pejë

Shitet ndrrohet

120 EUR

11 Gush 17:21 Telefona celular , Ferizaj

Samsung j7 pro 2018 CE

85 EUR

11 Gush 17:09 Telefona celular , Viti

Samsung j7 pro 2018 CE nga gjermania

85 EUR

14 Korr 12:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy j7 pro 2018

95 EUR

12 Korr 14:53 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy j7 pro 32g

100 EUR

07 Qer 16:33 Telefona celular , Prizren

Shes j7 2017

120 EUR

21 Maj 14:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung j7 pro

120 EUR

12 Maj 10:05 Telefona celular , Viti

SAMSUNG J7

170 EUR

17 Pri 20:46 Telefona celular , Prizren

u shitttt

135 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J7 Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione