Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy M10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy M10 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Dhj 22:29 Telefona celular , Lipjan

samsung m10

60 EUR

16 Sht 23:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

60 EUR

04 Gush 19:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy m10

30 EUR

16 Maj 16:35 Telefona celular , Prizren

Samsung M10

85 EUR

08 Tet 12:33 Telefona celular , Ferizaj

Samsung m10 shum i rujten

80 EUR Price Reduced

04 Tet 22:40 Telefona celular , Gjilan

shitet

40 EUR

22 Gush 19:26 Telefona celular , Prizren

U shittt

85 EUR

22 Gush 09:33 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy M10

50 EUR

18 Gush 13:35 Telefona celular , Prizren

M10

85 EUR

05 Korr 03:50 Telefona celular , Gjilan

Shitet

65 EUR

17 Qer 11:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung m10

80 EUR

12 Qer 23:14 Telefona celular , Gjilan

Shitet

65 EUR

17 Mar 14:05 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy M10

110 EUR

16 Mar 14:40 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy M10

120 EUR

09 Mar 22:40 Telefona celular , Gjakovë

Samsung M10

65 EUR Price Reduced

08 Mar 14:06 Telefona celular , Gjilan

Samsung m10

100 EUR

09 Jan 18:28 Telefona celular , Prizren

Shitet Samsung M10

90 EUR

06 Jan 19:45 Telefona celular , Prizren

Shitet Samsung M10

105 EUR

27 Dhj 22:53 Telefona celular , Prishtinë

samsung m10

97 EUR

17 Dhj 15:37 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy M10

55 EUR

17 Dhj 15:37 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy M10

55 EUR

08 Dhj 21:03 Telefona celular , Lipjan

Samsung Galaxy M10

90 EUR

26 Tet 20:40 Telefona celular , Therandë

Samsung m10

75 EUR

14 Sht 14:30 Telefona celular , Gjilan

Samsung M10

90 EUR

10 Sht 14:27 Telefona celular , Prishtinë

samsung m10

85 EUR

06 Sht 20:59 Telefona celular , Prishtinë

U shittt

125 EUR

13 Gush 23:33 Telefona celular , Therandë

Samsung

90 EUR

20 Korr 22:32 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy M10

110 EUR

20 Korr 10:08 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy M10

100 EUR

19 Korr 00:06 Telefona celular , Prizren

Samsung M10

100 EUR

14 Korr 09:55 Telefona celular , Prishtinë

samsung m10

90 EUR

10 Maj 22:24 Telefona celular , Ferizaj

Samsung m10

110 EUR

29 Pri 19:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung M10

100 EUR

12 Pri 11:23 Telefona celular , Lipjan

Samsung M10

90 EUR

12 Mar 20:27 Telefona celular , Prishtinë

Samsung M10

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy M10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione