Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Note 10+

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 10+ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 09:49 Telefona celular , Prizren

Note 10 plus 12/256

340 EUR

10 Mar 22:47 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Note 10+

09 Jan 16:29 Telefona celular , Prizren

Samsung note 10 plus

350 EUR

07 Jan 12:24 Telefona celular , Prizren

Samsung Note 10+ (12/356) si i ri

399 EUR

11 Dhj 12:58 Telefona celular , Gjilan

Samsung note10+

380 EUR

20 Tet 22:54 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB

430 EUR Price Reduced

14 Sht 17:25 Telefona celular , Prizren

U shittt

380 EUR

12 Sht 14:11 Telefona celular , Prizren

U shittt

399 EUR

26 Gush 12:55 Telefona celular , Prizren

Samsung Note 10+

14 Gush 15:22 Telefona celular , Prizren

Samsung

320 EUR

22 Pri 01:33 Telefona celular , Prishtinë

shitet note 10+

330 EUR

24 Shk 15:57 Telefona celular , Prizren

Shitet "GALAXY NOTE 10PLUS"

449 EUR

23 Shk 23:19 Telefona celular , Mitrovicë

shitet samsung note 10 plus

345 EUR

28 Jan 20:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Note 10 Plus

400 EUR

15 Jan 19:08 Telefona celular , Gjilan

shitet

455 EUR

12 Jan 23:37 Telefona celular , Pejë

note

410 EUR

07 Jan 15:36 Telefona celular , Burim

Ora smart Active 2

155 EUR

13 Nën 01:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung note 10 plus 12/256 2 sim

400 EUR

10 Nën 08:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung note 10+

430 EUR

06 Nën 19:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung note 10+

400 EUR Price Reduced

23 Korr 00:31 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Note 10 Plus

449 EUR

05 Korr 03:50 Telefona celular , Prizren

U shittt

440 EUR

27 Maj 15:40 Telefona celular , Prizren

U shittr

465 EUR

11 Maj 16:31 Telefona celular , Prizren

Samsung Note 10+ Duos CE

530 EUR Price Reduced

10 Maj 23:25 Telefona celular , Prizren

U shittt

475 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 10+ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione