Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Note 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 16:34 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy note 4

55 EUR

06 Jan 15:09 Telefona celular , Prizren

Note 4

50 EUR

14 Qer 22:07 Telefona celular , Prizren

Shes

70 EUR

19 Sht 16:25 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy Note 4

50 EUR

24 Mar 07:24 Telefona celular , Gjilan

Samsung NOTE 4

80 EUR

16 Korr 22:56 Telefona celular , Prishtinë

samsung Note 4

75 EUR

03 Maj 13:00 Telefona celular , Gjilan

Shitet Samsung Note4

45 EUR Price Reduced

18 Pri 19:10 Telefona celular , Gjilan

Shitet note 4

50 EUR

15 Shk 19:37 Telefona celular , Prizren

note4

80 EUR Price Reduced

08 Shk 19:08 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Note 4 (32gb)

140 EUR

19 Jan 19:34 Telefona celular , Gjakovë

Note 4

28 Nën 15:48 Telefona celular , Prizren

Samsung note 4

60 EUR Price Reduced

20 Sht 18:12 Telefona celular , Pejë

Samsung note 4

100 EUR

19 Sht 19:55 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy note 4

30 EUR

28 Gush 14:18 Telefona celular , Therandë

Galaxy Note 4

70 EUR

09 Gush 16:13 Telefona celular , Lipjan

Shitet Note 4

89 EUR

05 Gush 12:29 Telefona celular , Prizren

Samsung Note 4 i ri

140 EUR

01 Korr 11:02 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy note 4

135 EUR Price Reduced

21 Qer 12:11 Telefona celular , Prishtinë

Note.4

120 EUR

20 Qer 12:28 Telefona celular , Prizren

Note4

120 EUR

08 Qer 07:31 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Note 4

130 EUR Price Reduced

15 Maj 19:38 Telefona celular , Drenas

Shes note 4

110 EUR

23 Pri 18:46 Telefona celular , Mitrovicë

Nga gjermania i rujtun shum

120 EUR

13 Pri 08:04 Telefona celular , Gjilan

Samsung note 4 edge

25 EUR Price Reduced

01 Pri 21:01 Telefona celular , Prishtinë

samsung note 4

110 EUR

18 Mar 14:51 Telefona celular , Prishtinë

Samsung NOTE 4

100 EUR

04 Shk 21:50 Telefona celular , Viti

Samsung galaxy note 4

70 EUR Price Reduced

28 Jan 21:36 Telefona celular , Shtime

Samsung Galaxy Note 4 Gold

130 EUR

05 Jan 11:34 Telefona celular , Gjilan

Shitet telefoni

85 EUR

04 Jan 09:56 Telefona celular , Gjilan

shitet Telefoni

85 EUR

03 Jan 10:30 Telefona celular , Ferizaj

Shes samsung note 4 iri

30 Dhj 09:54 Telefona celular , Gjilan

Shitet Telefoni Samsung Note 4

85 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione