Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Note 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Tet 20:18 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Note 10Plus 5G

409 EUR

07 Gush 16:31 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Note 5

100 EUR

07 Gush 16:31 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy Note 5

110 EUR

14 Pri 19:20 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG NOTE 5

90 EUR Price Reduced

16 Shk 11:06 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Note 5

110 EUR

31 Jan 21:13 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy Note 5

110 EUR

23 Jan 19:38 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy note 5

110 EUR Price Reduced

18 Tet 23:12 Telefona celular , Prishtinë

SHES Samsung Note 5

95 EUR

01 Sht 18:59 Telefona celular , Gjilan

shitet samsungi galaxy note 5 32giga

180 EUR

05 Mar 12:25 Telefona celular , Prishtinë

Shes telefonat

150 EUR

05 Jan 20:59 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy note5 urgjent

135 EUR

21 Tet 18:29 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy Note 5 Gold

120 EUR

24 Gush 02:42 Telefona celular , Prishtinë

SUPER TELEFONA ORIGJINAL TIRANE

1 234 EUR

18 Korr 09:09 Telefona celular , Prizren

Samsung Note5

120 EUR

16 Korr 17:48 Telefona celular , Gjilan

shes samsung note 5 32 giga

130 EUR

16 Korr 00:12 Telefona celular , Gjilan

shes samsung note 5 32 giga

130 EUR

14 Korr 18:21 Telefona celular , Ferizaj

Note5/Tablet S2/S1

150 EUR

08 Korr 09:12 Telefona celular , Prizren

Samsung NOTE-5

160 EUR

24 Qer 17:59 Telefona celular , Prizren

Shes samsung note 5

120 EUR

25 Pri 23:44 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy Note 5

11 Pri 14:34 Telefona celular , Prizren

Note 5 thuaja se i ri

200 EUR

19 Mar 22:34 Telefona celular , Dardanë

Samsung Note 5

115 EUR Price Reduced

18 Mar 19:50 Telefona celular , Prishtinë

note5

150 EUR

16 Mar 11:27 Telefona celular , Prishtinë

Shitet note 5 thujse i ri

140 EUR

08 Mar 21:28 Telefona celular , Prizren

Notë 5 - Europian

200 EUR

12 Shk 20:20 Telefona celular , Prishtinë

Galaxy note 5

09 Jan 12:51 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6 16gb full unlock

80 EUR Price Reduced

08 Jan 14:42 Telefona celular , Prishtinë

samsung note 5 260€

260 EUR

29 Dhj 19:10 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes noten 5

110 EUR

02 Dhj 22:29 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Note 5 Duos

230 EUR

28 Nën 18:20 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy Note 5

220 EUR

21 Nën 10:43 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ose nderrohet note 5 duos

175 EUR

18 Nën 15:33 Telefona celular , Fushë Kosovë

Note 5

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione