Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Note 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 9 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Dhj 23:02 Telefona celular , Drenas

Samsung Note 9

130 EUR

16 Sht 19:25 Telefona celular , Prizren

U shittt

135 EUR

06 Gush 23:52 Telefona celular , Klinë

galaxy note 9

250 EUR

18 Korr 00:28 Telefona celular , Gjakovë

Urgjent

199 EUR

15 Korr 18:57 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy note 9

150 EUR

05 Korr 13:26 Telefona celular , Prizren

Note 9 6/128

150 EUR

31 Maj 02:27 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

260 EUR

29 Maj 23:37 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

260 EUR

10 Maj 21:08 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Note 9 128gb

170 EUR Price Reduced

22 Pri 01:34 Telefona celular , Prishtinë

samsung note 9

220 EUR

05 Mar 17:17 Telefona celular , Prishtinë

Telefon

230 EUR

15 Shk 14:30 Telefona celular , Prishtinë

samsung noye 9

220 EUR

14 Shk 12:44 Telefona celular , Prishtinë

samsung noye 9

220 EUR

03 Shk 14:20 Telefona celular , Prishtinë

Shiite

215 EUR

30 Jan 23:30 Telefona celular , Prishtinë

Shitet!

250 EUR

28 Jan 23:29 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung note 9

270 EUR

11 Jan 12:25 Telefona celular , Prishtinë

Shes urgjent

140 EUR

04 Jan 20:12 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Teli

240 EUR

01 Jan 17:37 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Note 9 128GB

170 EUR

18 Dhj 23:40 Telefona celular , Gjilan

Shes note 9 per pjes

08 Dhj 09:17 Telefona celular , Gjilan

Samsung note 9

230 EUR Price Reduced

26 Nën 11:44 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Note 9

175 EUR

18 Tet 17:16 Telefona celular , Shtime

shes note 9 ngjendje perfekte

240 EUR

08 Tet 17:04 Telefona celular , Burim

Telefon

200 EUR

08 Tet 00:23 Telefona celular , Prizren

galaxy note 9

270 EUR

23 Sht 19:38 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Note 9 DUOS 128/6

175 EUR

24 Gush 19:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung NOTE 9

240 EUR

05 Gush 20:04 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung note

100 EUR

09 Korr 00:11 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy NOTE 9

225 EUR

14 Qer 14:18 Telefona celular , Prizren

U ahittt

230 EUR

26 Pri 09:26 Telefona celular , Ferizaj

Shes samsung note 9 ganc

260 EUR Price Reduced

18 Pri 11:05 Telefona celular , Prishtinë

shitet ndrrohet

280 EUR

08 Pri 18:29 Telefona celular , Burim

Shes Note9

280 EUR

27 Mar 13:42 Telefona celular , Prizren

Shitet

235 EUR

24 Mar 15:56 Telefona celular , Prizren

shitje

230 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note 9 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione