Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy Note Edge

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note Edge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Sht 19:22 Telefona celular , Drenas

Samsung Edge

65 EUR

25 Gush 00:58 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy Note 9 128Gb

950 EUR

19 Maj 14:53 Telefona celular , Prizren

- Samsung Note Edge - Limit Edition

120 EUR Price Reduced

01 Mar 10:49 Telefona celular , Gjilan

shitet

25 Dhj 19:37 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

250 EUR

13 Shk 12:27 Telefona celular , Prizren

U shittttt u shittttt

180 EUR

09 Shk 23:19 Telefona celular , Prizren

007007

1 EUR Price Reduced

27 Jan 23:46 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Urgjent

145 EUR

21 Jan 18:17 Telefona celular , Prishtinë

Samsung edge

165 EUR Price Reduced

13 Jan 14:29 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Note Edge 180 Euro

180 EUR

07 Nën 14:09 Telefona celular , Gjilan

Samsung note edge

320 EUR

04 Nën 07:00 Telefona celular , Mitrovicë

Urgjent

24 Tet 18:20 Telefona celular , Prishtinë

super telefon

390 EUR

23 Tet 13:30 Telefona celular , Prishtinë

Telefon Mobil

380 EUR

23 Tet 07:59 Telefona celular , Mitrovicë

Shes urgjent

17 Tet 10:35 Telefona celular , Vushtrri

shes

07 Sht 18:00 Telefona celular , Gjilan

Samsung S6 edge

180 EUR

04 Gush 20:58 Telefona celular , Viti

Samsung s6 edge

360 EUR

10 Maj 21:02 Telefona celular , Gjilan

Samsung S6 Edge 64 GB

410 EUR

02 Maj 21:59 Telefona celular , Ferizaj

u shit

350 EUR

03 Pri 13:37 Telefona celular , Prishtinë

Samsung note edge

450 EUR

15 Mar 20:49 Telefona celular , Prishtinë

Note Edge

410 EUR

09 Jan 17:00 Telefona celular , Prishtinë

samsung

450 EUR

08 Jan 21:40 Telefona celular , Dardanë

Samsung bejm ndrrim

04 Jan 11:01 Telefona celular , Prishtinë

ulpijan

30 Dhj 12:58 Telefona celular , Prishtinë

Samsung edg

550 EUR

29 Dhj 22:31 Telefona celular , Dardanë

shitet ose ndrrohet

130 EUR

05 Dhj 16:54 Telefona celular , Ferizaj

Samsung note edge

400 EUR

02 Dhj 17:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung edge gold

550 EUR

21 Tet 16:39 Telefona celular , Pejë

Samsung Note Edge

450 EUR

17 Tet 12:10 Telefona celular , Pejë

Shitet samunsg note

435 EUR

13 Tet 17:54 Telefona celular , Pejë

Shitet Samsung Note Edge

470 EUR

27 Gush 20:15 Telefona celular , Lipjan

Samsung Note Edge

610 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy Note Edge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione