Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S21 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 21:38 Telefona celular , Prizren

S21 8/128

365 EUR

11 Mar 18:27 Telefona celular , Prishtinë

Samsungs21

350 EUR Price Reduced

11 Mar 18:25 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s21

470 EUR

11 Mar 18:19 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s21

350 EUR

27 Shk 04:38 Telefona celular , Prizren

Samsung s21 256 gb

450 EUR

12 Jan 22:57 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21 Ultra 12/256GB CE

530 EUR

06 Gush 10:23 Telefona celular , Ferizaj

S 21 ultra

950 EUR

30 Korr 16:53 Telefona celular , Vushtrri

Samsung S21 5G

420 EUR

15 Korr 00:00 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

600 EUR

14 Korr 23:24 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Samsung S21 5G

440 EUR

14 Korr 22:58 Telefona celular , Viti

Shitet S21 5G

450 EUR

14 Korr 08:46 Telefona celular , Viti

Shitet S21 5G

450 EUR

10 Maj 14:21 Telefona celular , Lipjan

Samsung S21 256GB

570 EUR

23 Pri 12:00 Telefona celular , Ferizaj

Samsung S21 5G 256 GB

650 EUR

17 Pri 01:40 Telefona celular , Prizren

u shittt

530 EUR

15 Pri 18:46 Telefona celular , Prizren

s21 8/128

490 EUR

05 Pri 13:59 Telefona celular , Prishtinë

Samsung s21 5g (256 gb)

620 EUR

03 Pri 19:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21

480 EUR

14 Mar 23:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21 ����

450 EUR

14 Mar 23:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21 ����

450 EUR

07 Mar 12:45 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21Plus Snapdragon

1 EUR

18 Shk 15:57 Telefona celular , Prizren

S21 8/128

570 EUR

03 Jan 07:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21 Ultra 5G 12/256

1 EUR

25 Dhj 23:35 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21Ultra 16/512

1 EUR

13 Dhj 11:58 Telefona celular , Rahovec

Shitet

670 EUR

23 Nën 20:20 Telefona celular , Prizren

samsung s21 5g

600 EUR

20 Nën 21:02 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21 5G

560 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S21 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione