Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S3 Mini

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S3 Mini | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 13:12 Telefona celular , Gjakovë

SAMSUNG GALAXY S3 MINI

30 EUR Price Reduced

05 Dhj 13:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

20 EUR

11 Qer 14:44 Telefona celular , Vushtrri

Samsung s3 mini

25 EUR Price Reduced

11 Pri 08:22 Telefona celular , Vushtrri

Shes Samsung S3 mini

25 EUR Price Reduced

04 Pri 18:50 Telefona celular , Prizren

samsung galaxy S3 mini

25 EUR

03 Shk 16:15 Telefona celular , Drenas

S3 mini 4g

25 EUR Price Reduced

10 Dhj 20:41 Telefona celular , Gjilan

Galaxy j3 2016

60 EUR

01 Tet 21:15 Telefona celular , Prizren

samsung s3 mini

17 EUR

20 Sht 23:19 Telefona celular , Gjilan

shitet s3 mini i perdorur

20 EUR

19 Maj 17:22 Telefona celular , Pejë

Shes samsung galaxy s3

20 EUR

07 Pri 20:27 Telefona celular , Rahovec

Shitet Samsug S3 shum i rujtun

40 EUR

14 Mar 15:02 Telefona celular , Prishtinë

Samsung 3 mini

20 EUR

25 Shk 14:33 Telefona celular , Drenas

Shitet 20 euro

20 EUR

12 Shk 21:31 Telefona celular , Prizren

Samsung s3mini Samsung Core

40 EUR

09 Shk 21:37 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s3

30 EUR

07 Shk 13:11 Telefona celular , Burim

Shiten 2 Samsung s3

75 EUR

30 Jan 09:52 Telefona celular , Gjilan

Shitet URGJENT

25 EUR

19 Dhj 13:42 Telefona celular , Prishtinë

Samsung

40 EUR

22 Korr 21:33 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung s3 mini 35 euro

35 EUR

29 Maj 21:54 Telefona celular , Pejë

Shes samsung urgjent

30 EUR

09 Maj 20:27 Telefona celular , Pejë

Shes samsung urgjent

07 Maj 19:56 Telefona celular , Besianë

Shes ajpedin

35 EUR

06 Maj 19:42 Telefona celular , Pejë

Shes samsung urgjent

16 Pri 20:39 Telefona celular , Pejë

Shes samsung galaxy s3 mini

35 EUR

16 Mar 17:19 Telefona celular , Mitrovicë

samasng s3

35 EUR

28 Shk 16:24 Telefona celular , Gjilan

Ushitttttt

15 EUR

06 Shk 12:00 Telefona celular , Gjakovë

samsung s3 nei

45 EUR

31 Jan 14:04 Telefona celular , Gjilan

Telefon

35 EUR

29 Jan 01:59 Telefona celular , Prizren

shes galaxy s3mini 1GB RAM 16GIGA

30 EUR

26 Jan 12:48 Telefona celular , Drenas

SAMSUNG GALAXY S3 MINI

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S3 Mini | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione