Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Korr 21:26 Telefona celular , Ferizaj

samsung s4

25 EUR

08 Mar 23:52 Telefona celular , Gjakovë

Shitet samsung s4

22 EUR

17 Maj 18:15 Telefona celular , Gjilan

Samsung S4 16 Gb

45 EUR Price Reduced

20 Pri 18:20 Telefona celular , Lipjan

Shes telefonat

2 EUR

02 Mar 21:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S4 (Galaxy S4)

45 EUR

15 Jan 23:09 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy S4

120 EUR

18 Tet 13:26 Telefona celular , Dardanë

Samsung Galaxy S4

40 EUR

19 Sht 11:59 Telefona celular , Prizren

Shitet

40 EUR

19 Gush 14:08 Telefona celular , Ferizaj

shes samsungin s4

30 EUR

09 Gush 12:56 Telefona celular , Gjilan

shiteen samsung s4

35 EUR Price Reduced

28 Qer 12:44 Telefona celular , Ferizaj

Shiten<>Ndrrohen

50 EUR

15 Qer 15:35 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s4

38 EUR

18 Maj 16:22 Telefona celular , Prizren

Samsung s4

30 EUR

16 Maj 16:24 Telefona celular , Pejë

telefona

33 EUR

14 Maj 21:42 Telefona celular , Prizren

Samsung s4

30 EUR

03 Maj 12:19 Telefona celular , Ferizaj

Samsung S4

18 Pri 23:14 Telefona celular , Pejë

Shes urgjent

120 EUR

05 Pri 12:28 Telefona celular , Gjilan

Samsung s4 shum i rujtun |Zero-tech|

35 EUR Price Reduced

08 Mar 21:17 Telefona celular , Gjakovë

shes ndrroj

27 Shk 19:54 Telefona celular , Besianë

Samsung galaxy s4 dhe s3

35 EUR

16 Shk 12:57 Telefona celular , Gjakovë

Samsung s4 mini

40 EUR

04 Shk 09:05 Telefona celular , Drenas

Samsung s4

35 EUR

01 Shk 13:32 Telefona celular , Ferizaj

Smasung S4

31 Jan 12:05 Telefona celular , Klinë

Telefon

90 EUR

08 Jan 18:18 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s4 16 Gb!

80 EUR Price Reduced

04 Jan 13:13 Telefona celular , Lipjan

Samsung galaxy s4

60 EUR

24 Nën 18:05 Telefona celular , Vushtrri

Samsung

39 EUR

20 Nën 22:30 Telefona celular , Vushtrri

Samsung s4

41 EUR

10 Nën 11:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S4

60 EUR

02 Nën 16:17 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung S4

60 EUR

30 Tet 20:04 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Samsung s4

70 EUR

27 Tet 11:56 Telefona celular , Vushtrri

samsung s4

43 EUR

14 Tet 11:31 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung galaxy s4

45 EUR

14 Sht 23:36 Telefona celular , Prizren

Samsung s4

50 EUR

24 Gush 09:52 Telefona celular , Prishtinë

smasung galaxy s4

10 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione