Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | Galaxy S5 mini

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S5 mini | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Tet 17:18 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung s5

40 EUR

21 Jan 20:44 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S5 mini

30 EUR

10 Dhj 16:46 Telefona celular , Fushë Kosovë

S5 mini

40 EUR

23 Tet 08:56 Telefona celular , Prishtinë

samsung galaxy s5 mini qmim fix

30 EUR Price Reduced

09 Sht 15:04 Telefona celular , Gjilan

Shitet

25 EUR

30 Gush 21:17 Telefona celular , Prishtinë

shes Samsung S 5 mini

55 EUR Price Reduced

16 Mar 09:16 Telefona celular , Gjakovë

samsung s5 mini

50 EUR

26 Shk 23:04 Telefona celular , Drenas

Samsung S5 Mini

45 EUR

18 Shk 08:44 Telefona celular , Vushtrri

She's samsungun

40 EUR

14 Nën 13:53 Telefona celular , Viti

Samsung galaxy s5 mini

60 EUR

14 Nën 13:32 Telefona celular , Prishtinë

Shitet samsung s5 galaksi mini

35 EUR

09 Shk 16:10 Telefona celular , Mitrovicë

shes s5mini

40 EUR

08 Shk 14:34 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S5

15 EUR

17 Tet 18:18 Telefona celular , Skenderaj

Shes tabletin i ardhun nga jasht

60 EUR Price Reduced

09 Sht 20:55 Telefona celular , Kastriot

Shitet

70 EUR

23 Gush 12:11 Telefona celular , Vushtrri

Samsung s5 mini

85 EUR

01 Gush 20:22 Telefona celular , Klinë

tablet

70 EUR

20 Korr 13:07 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy s5 mini

60 EUR Price Reduced

20 Qer 09:38 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy S5 Mini

75 EUR

01 Maj 08:42 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s5 mini

25 EUR

28 Mar 19:04 Telefona celular , Besianë

Samsung

95 EUR

18 Shk 10:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s5 mini

05 Shk 08:51 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy s5 Mini

45 EUR

02 Shk 21:24 Telefona celular , Pejë

Samsung S5 Mini

70 EUR

01 Shk 20:52 Telefona celular , Prishtinë

s5

50 EUR

26 Jan 03:35 Telefona celular , Lipjan

samsung galaxy s5 mini

25 Jan 21:12 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s5 mini

22 Jan 07:56 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG Galaxy S5 mini,perfect!

75 EUR

21 Jan 19:57 Telefona celular , Therandë

SHITEN TELEFONAT

20 EUR

16 Jan 02:22 Telefona celular , Lipjan

samsung galaxy s5 mini

11 Jan 12:04 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy s5

75 EUR

05 Jan 23:26 Telefona celular , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

27 Nën 21:16 Telefona celular , Drenas

Shes telefonin

87 EUR

08 Nën 16:35 Telefona celular , Shtime

SAMSUNG S5 MINI

60 EUR

06 Nën 16:24 Telefona celular , Ferizaj

Samsung

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy S5 mini | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione